Giznet.pl

Giznet.pl – ciekawostki, technologie, urzadzenia.

Lifestyle

Funkcjonalne i nowoczesne urządzenia do domu

Urządzanie domu – to lubimy bardzo. Inspirujemy się nowościami technologicznymi i dążymy do tego, aby nasz mieszkanie było nie tylko ładne, ale i funkcjonalne. Nowoczesne urządzenia do domu pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Z niecierpliwością więc wyczekujemy wszelkich nowinek, aby znacznie ułatwić sobie życie.

Nowoczesna kuchnia z plastrem miodu

Pierwsze o czym myślimy to kuchnia. Tutaj rzeczywiście spędzamy dużo czasu przygotowując posiłki dla siebie i swojej rodziny. Innowacji w sprzętach AGD jest z roku na rok jest coraz więcej. I chociaż myślimy, że nasza kuchnia jest przecież całkiem nowoczesna, to jeśli przejrzymy nowoczesne urządzenia do domu, to okaże się, że jesteśmy sporo w tyle. O płytach indukcyjnych już wszyscy słyszeli, a nawet wielu z nas ma je w swojej kuchni. Ale na przykład płyta indukcyjna jak plaster miodu? To już coś zupełnie nowego. Płyta grzejna składa się z sześciokątów, które można składać w dowolny wzór dostosowując go do indywidualnych potrzeb. Wyposażona oczywiście w sterowanie dotykowe nie jest już tylko zamysłem, ale konkretnym urządzeniem, które możemy wyposażyć swoją kuchnię.

Co nowego w łazience

Nowoczesne urządzenia do domu są również wyposażeniem łazienek. Są to przede wszystkim praktycznie rozwiązania w zakresie baterii i pryszniców, pralek do prania, suszarek czy takich rozwiązań jak ogrzewanie podłogowe w kabinie prysznicowej lub całej łazience. Gotowe kabiny prysznicowe są coraz chętniej wymieniane na kabiny z murowanych ścianek wyłożonych całkowicie glazurą, i to najczęściej w innym kolorze niż reszta łazienki, oraz z zamontowanym w podłodze ogrzewaniem. Pozwala to osiągnąć przyjemne ciepło podczas kąpieli i zapobiegać nieprzyjemnej wilgoci, ponieważ ogrzane płytki szybko schną. Baterie coraz częściej wymienia się na takie dotykowe i eko, które pozwalają na mniejsze zużycie wody. Nowoczesne urządzenia do domu to również funkcjonalna i oszczędna pralka z dwoma komorami. Dolną komorę można używać do przeprania małej ilości brudnych rzeczy nie czekając, aż zapełni się duży bęben. Widać więc, że nowoczesne urządzenia do domu nastawiają się przede wszystkim na oszczędność w zużyciu wody.

Nowoczesne urządzenia do domu – salon

Salon to nie tylko cienki i płaski telewizor. Można go wyposażyć w funkcjonalne i innowacyjne rozwiązania. Ogromne szklane tafle drzwi i okien przesuwnych zamiast tradycyjnych, to niezwykle wygodne rozwiązanie. Zamontowane w ten sposób drzwi lub okna mogą być sterowane za pomocą pilota. W salonie mamy dużo naturalnego światła, które pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie oraz widok na ogród lub taras. Z powodzeniem możemy również zamontować przesuwane za pomocą pilota zasłony i firanki. Z agresywnym słońcem poradzimy sobie nie wstając z kanapy. Nowoczesne urządzenia do domu realizują się również w salonach przy pomocy oryginalnych rozwiązań oświetleniowych. Lampy led mogą być montowane w różnych kłopotliwych miejscach stwarzając wyjątkową atmosferę.

Urządzenie sprzątające

Nowoczesne urządzenia do domu nie mogą obejść się bez niezwykłych sprzątających robotów. Te coraz bardziej ciche i wydajne maszyny spotkać możemy już w bardzo wielu gospodarstwach. My siedzimy – a one sprzątają. Mogą to również robić wtedy, gdy nie ma nas w domu. Urządzenia sprzątające nie tylko odkurzają, ale również myją podłogi. Automatyczne odkurzacze z funkcją mopowania dostępne już są w bardzo atrakcyjnym przedziale cenowym.
Choć zmywarka to raczej wyposażenie dla kuchni, to przecież codziennie sprząta za nas całą górę brudnych naczyń. Właśnie z myślą o tych brudnych naczyniach powstały bardzo wydajne i oszczędne w wodę zmywarki. Do zmywania można używać tylko jednej komory – jeśli mamy tylko kilka zabrudzonych talerzy czy kubków. Program zużywa mniej wody i krócej trwa cały proces mycia. Do lamusa odchodzą już również tradycyjne żelazka. Ich miejsce zajmują nowoczesne parownice do ubrań, które szybko i łatwo doprowadzą bluzkę do idealnego stanu. Są również poręczniejsze i lżejsze oraz nie wymagają deski do prasowania.

Artykuł powstał z https://szukamlapka.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *