Giznet.pl

blog tematyczny – ciekawostki, technologie, urzadzenia.

Lifestyle

Roton K2 – żel do mycia felg, który poradzi sobie z każdą powierzchnią

Roton K2 – żel do mycia felg, który poradzi sobie z każdą powierzchnią

Roton K2 to jeden z najlepszych wyborów, jeśli chodzi o profesjonalne czyszczenie felg. Żel sprawdzi się w każdym przypadku i poradzi sobie z najbardziej skomplikowaną strukturą oraz powierzchnią. Doskonale usunie zanieczyszczenia i zabrudzenia. Od tej pory felgi będą wyglądać jak nowe i staną się prawdziwą wizytówką samochodu. Preparat jest wygodny w użyciu i skraca czas poświęcony na pielęgnację felg do absolutnego minimum. Miejsca, w których występowały jakiekolwiek zabrudzenia staną się doskonale widoczne.

Roton K2 – najmocniejsze strony

Żel do czyszczenia felg Roton K2 jest wydajny i wykazuje się natychmiastowym działaniem. Wystarczy go prawidłowo stosować (kluczem do sukcesu jest dostosowanie się do wskazówek dostarczonych przez producenta). Z żelu można korzystać na co dzień (np. w warunkach garażowych), chociaż zdecydowanie najczęściej wykorzystuje się go w warsztatach samochodowych i w salonach zajmujących się auto detailingiem. 

Produkt usuwa nawet najcięższe zabrudzenia i to z bardzo trudno dostępnych miejsc. Dotrze w każdy zakamarek. Felgi staną się atrakcyjne wizualnie. Roton K2 zapewnia efekt czerwonej (krwawiącej) felgi. Wygląda to dość spektakularnie i spodoba się wszystkim tym kierowcom, którzy lubią eksperymentować ze swoimi samochodami. Preparat sprawdzi się również przy usuwaniu pyłu z klocków hamulcowych. Jest niezawodny i bardzo uniwersalny. Nie wymaga kupowania żadnych dodatkowych preparatów.

Roton K2 – szybka, bezproblemowa i komfortowa pielęgnacja felg samochodowych

Płyn Roton K2 gwarantuje szybką, bezproblemową i komfortową pielęgnację felg samochodowych. Na taki zabieg decydują się przede wszystkim te osoby, które nie mają zbyt dużo wolnego czasu, aby zajmować się czyszczeniem felg przez cały dzień. Brud znika z czyszczonej powierzchni ekspresowo. Warto wspomnieć o tym, że struktura felg jest zabezpieczona przed wszelkimi zarysowaniami. Żel Roton K2 jest tak chętnie wybierany, ponieważ:

  • zapewnia długotrwałe efekty,
  • nie wymaga większego zaangażowania w wykonywane prace pielęgnacyjne,
  • nadaje się do każdego typu felg samochodowych – stalowych, aluminiowych, lakierowanych i chromowanych.

Jak widać płyn jest nie tylko bezpieczny w stosowaniu, ale też niezwykle efektywny. Warto wydać na niego odłożone pieniądze (można go zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie) i cieszyć się schludnymi felgami. Z pewnością docenią to inni uczestnicy ruchu oraz przechodnie. Żel jest w stanie rozpuścić nawet najtrudniejsze zabrudzenia, które znajdują się na felgach od wielu miesięcy. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *