Strona główna
Ciekawostki
Tutaj jesteś

Jak modnie urządzić toaletę

6 października 2019


Stworzenie dodatkowej toalety w domu to bardzo praktyczne i modne rozwiązanie. Najczęściej jest to dość małe pomieszczenie, w którym zainstalowana jest jedynie toaleta i mały zlew. Dodatkowa łazienka doskonale sprawdzi się szczególnie w przypadku dużych rodzin.
Warto zainwestować również w niewielką półkę bądź małą szafkę na podstawowe akcesoria. Oczywiście w każdej łazience niezbędne jest średniej wielkości lustro. Duża tafla lustra sprawi dodatkowo że pomieszczenie optycznie się powiększy.

Inspiracja

Przed wykończeniem tego pomieszczenia warto zaczerpnąć inspiracji na forach i portalach internetowych, gdzie inni użytkownicy dzielą się fotografiami swoich modnie urządzonych wnętrz.
Zastanawiając się jak urządzić toaletę aby była ona zarówno praktyczna jak i modna warto wybrać się również do marketu budowlanego i zwrócić uwagę na przykładowe ekspozycje. Do stworzenia aranżacji wykorzystywane są najczęściej najnowsze modele płytek, mebli łazienkowych, armatury i sprzętów sanitarnych.
Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, gdyż każdy model użyty w kompozycji zawiera dokładny opis i cenę.

Pomoc projektanta

O pomoc wiele osób prosi również projektanta wnętrz, który podpowie jak odpowiednio wykorzystać każdą wolną przestrzeń w małym pomieszczeniu. Specjalista na bieżąco śledzi trendy i nowinki aby swoim klientom przekazać odpowiednie porady i wskazówki.
Od kilku sezonów hitem są łazienki utrzymane w stylu skandynawskim, minimalistycznym, loft oraz prowansalskim. Wszystkie te style cechuje prostota i jasne, pastelowe odcienie. Wiele osób decyduje się na płytki o wyglądzie betonu oraz o kafle, które do złudzenia przypominają drewniane deski. Kolorowe dekory pomału odchodzą do lamusa, a ich miejsce zastępują profile led, które są dodatkowym oświetleniem i modną dekoracją.
Warto zadbać również o detale, które w rzeczywistości mają ogromne znacznie. Armatura łazienkowa jest także bardzo ważna. Dobrym wyborem są modele w nietypowych kolorach i kształtach, które prezentują się niebanalnie i bardzo oryginalnie.
Koszt remontu małej łazienki mieści się w przedziale od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Wpływ na cenę mają oczywiście użyte materiały i ich ilość. Remont dobrze jest zlecić renomowanej i sprawdzonej firmie, która wykona zlecenie bardzo sprawnie i profesjonalnie. Z wykonawcą warto na wstępie podpisać umowę, która będzie stanowiła doskonałe zabezpieczenie dla obu stron.
Świetnie gdy wybrany projektant wnętrz współpracuje z firmą remontową i na bieżąco konsultuje wszelkie zmiany i przeróbki.

Redakcja giznet.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie lifestyle, ciekawostki oraz najnowsze technologie i urządzenia spotykają się, by zapewnić Ci niezapomnianą dawkę inspiracji i fascynujących informacji na temat współczesnego życia! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczne porady dotyczące stylu życia, ciekawostki ze świata nauki i technologii oraz recenzje innowacyjnych urządzeń tworzą przestrzeń do odkrywania niezwykłych możliwości współczesnego świata.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Strategie fulfillment dla wzrostu e-sklepu
grunt podkładowy
ombre

Jesteś zainteresowany reklamą?

ombre