Giznet.pl

Giznet.pl – ciekawostki, technologie, urzadzenia.

Ciekawostki

Jak działa Tinder?

Aplikacje randkowe to bardzo popularny sposób na zawieranie nowych znajomości. Bardzo chętnie korzystają z nich zarówno kobiety jak i mężczyźni. Część z nich pragnie poznać tam drugą połówkę, inni natomiast poszukują nowych znajomości i towarzysza do wspólnego spędzania wolnego czasu. Jedną z najbardziej popularnych aplikacji jest tinder, który cieszy się dużym zainteresowaniem.

Jak działa tinder?

Aplikację można pobrać na telefon bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat. Podczas logowania można wybrać dwie opcje- pierwszą z nich jest zalogowanie za pośrednictwem Facebooka drugą natomiast rejestracja za pomocą numeru telefonu. Wybierając pierwszą opcję można mieć pewność, że informacja o korzystaniu z aplikacji nie zostanie zamieszczona na naszym profilu. Z praktycznego punktu widzenia taka opcja wydaje się nieco szybsza, ponieważ po pobraniu danych z Facebooka, nasz profil na Tinderze zostaje uzupełniony o zdjęcia, wiek, szkołę, miejsce zatrudnienia o ile takie dane zostały na portalu społecznościowym zamieszczone. W aplikacji można jednak te dane dowolnie modyfikować, zamieszczać nowe zdjęcia czy też ukryć dane odnośnie wykształcenia i firmy w której pracujemy.

Rejestracja na Tinderze

Rejestrując się za pośrednictwem numeru telefonu należy wpisać kod weryfikacyjny po czym przystąpić do samodzielnego stworzenia profilu. Należy wpisać swoje imię, wiek, miejsce pracy czy nazwę ukończonej szkoły. Bardzo ważne jest także dodanie zdjęcia. Jak działa sama aplikacja? Możemy ustawić kogo poszukujemy, czy kobiet czy mężczyzn. Za pomocą skali można zaznaczyć także jaki przedział wiekowy nas interesuje, a także jaki promień oddalenia użytkownika jest pożądany. Właśnie dlatego korzystając z aplikacji Tinder tak ważne jest, aby mieć włączone dane dotyczące lokalizacji. W aplikacji pojawią nam się osoby, które spełnią podane przez nas kryteria dotyczące płci, wieku, a także promienia oddalenia. Możemy obejrzeć ich profil i zdjęcia, aby zadecydować czy osoba wydaje się dla nas interesuje. Jeśli chcemy poznać kobietę lub mężczyznę naciskamy na zielony przycisk oznaczający, że osoba nam się podoba. Jeśli nie jesteśmy zainteresowani nawiązaniem kontaktu zaznaczamy przycisk czerwony. W momencie, kiedy osoba zaakceptowana przez nas również polubi nasz profil zostanie stworzona para. W zakładce pary pojawiają się wszystkie osoby, z którymi doszło do interakcji, czyli tymi, które również przyznały nam polubienie. W wersji podstawowej raz na dobę można dać także specjalne polubienie, dzięki czemu będzie można wyróżnić się spośród innych użytkowników i zasugerować drugiej osobie, że zrobiła na nas szczególne wrażenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *