Strona główna
Urządzenia
Tutaj jesteś

Ciekawe i inspirujące gadżety do Iphone

18 października 2019


IPhone to cieszący się niezwykłą popularnością nowej generacji telefon komórkowy. Ten znany producent podbija świat tworząc coraz bardziej rozbudowane wersje urządzeń, dostosowane do potrzeb i wymagań klientów. Ponadto sprzęt tego producenta posiada wiele dodatkowych akcesoriów i gadżetów usprawniających prace telefonu, jak również dających coraz więcej zadowolenia i satysfakcji. Jakie należy wyróżnić gadżety do Iphone’a ? Czym one się charakteryzują?
Do najbardziej popularnych gadżetów dostosowanych do możliwości urządzeń tej marki należy kamera termowizyjna, które w połączeniu z odpowiednią aplikacja zmienia telefon w urządzenie, które pokazuje obraz w ciemnościach i trudnodostępnych miejscach. Kamerka ta daje możliwość ujrzenia rzeczy i przedmiotów z innej perspektywy, jak również możliwość wykrycia usterek czy zlokalizowania dennego przedmiotu. Do najważniejszych cech kamery zalicza się:
– możliwość analizy zmiany temperatury otoczenia,
– możliwość widzenia w ciemności,
– zaawansowana technologia MSX,
– własna wbudowana bateria,,
– bezpłatna aplikacja, itp.

Unikalne gadżety

Kolejnym, popularnym i cenionym gadżetem dedykowanym Iphonwi jest laserowa klawiatura Magic Cube. Zapewnia ona i gwarantuje wygodne pisanie i tworzenie plików oraz wiadomości tekstowych, w każdym określonym przez użytkownika miejscu. Magic Cube to niewielkie urządzenie laserowe dzięki, któremu możliwe jest wyświetlenie wirtualnej klawiatury, połączonej z ekranem i systemem telefonu. Urządzenie jest niewielkie, jednak bardzo przydatne i wygodne w użytkowaniu.
Gadżety do Iphone’a to nie tylko wynalazki elektroniczne. Ciekawym i unikalnym produktem, jest obudowa do telefonu, przypominająca wyglądem pistolet. Podczas rozmowy i trzymania telefonu przy uchu, inni mają wrażenie, że rozmówca przykłada sobie lufę do skroni. Ten ciekawy gadżet pobudza wyobraźnię i jest ciekawym i zabawnym artykułem dedykowanym opisywanej marce.
Kolejnym gadżetem zasługującym na uwagę jest paralizator. Wbudowany w obudowę sprzęt zapewnia bezpieczeństwo i możliwość obrony przed nieprzyjemnymi sytuacjami. Paralizator jest prosty w użyciu, schludnie zaprojektowany, nie wzbudza żadnych podejrzeń.

Popularne gadżety

Do popularnych gadżetów dostosowanych do IPhone można również zaliczyć produkty takie jak:
– aluminiowa stacja ładująca,
– smart bransoletka,
– bezprzewodowe słuchawki z modułem ładującym,
– stabilizatory do robienia profesjonalnych zdjęć,
– bezprzewodowy kontroler do gier,
– bezprzewodowy głośnik,
– obiektywy do video i foto,
– pamięć przenośna IPhone,
– wiele innych.

Zobacz też: Jak włączyć Bluetooth w komputerze z systemem Windows 11?

Redakcja giznet.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie lifestyle, ciekawostki oraz najnowsze technologie i urządzenia spotykają się, by zapewnić Ci niezapomnianą dawkę inspiracji i fascynujących informacji na temat współczesnego życia! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczne porady dotyczące stylu życia, ciekawostki ze świata nauki i technologii oraz recenzje innowacyjnych urządzeń tworzą przestrzeń do odkrywania niezwykłych możliwości współczesnego świata.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

jak włączyć bios w laptopie
jak wyczyścić dysk c

Jak wyczyścić dysk C?

21 sierpnia 2023

jak włączyć hdmi w telewizorze

Jesteś zainteresowany reklamą?

jak włączyć hdmi w telewizorze