Giznet.pl

blog tematyczny – ciekawostki, technologie, urzadzenia.

Urządzenia

Ciekawe i inspirujące gadżety do Iphone

Ciekawe i inspirujące gadżety do Iphone

IPhone to cieszący się niezwykłą popularnością nowej generacji telefon komórkowy. Ten znany producent podbija świat tworząc coraz bardziej rozbudowane wersje urządzeń, dostosowane do potrzeb i wymagań klientów. Ponadto sprzęt tego producenta posiada wiele dodatkowych akcesoriów i gadżetów usprawniających prace telefonu, jak również dających coraz więcej zadowolenia i satysfakcji. Jakie należy wyróżnić gadżety do Iphone’a ? Czym one się charakteryzują?
Do najbardziej popularnych gadżetów dostosowanych do możliwości urządzeń tej marki należy kamera termowizyjna, które w połączeniu z odpowiednią aplikacja zmienia telefon w urządzenie, które pokazuje obraz w ciemnościach i trudnodostępnych miejscach. Kamerka ta daje możliwość ujrzenia rzeczy i przedmiotów z innej perspektywy, jak również możliwość wykrycia usterek czy zlokalizowania dennego przedmiotu. Do najważniejszych cech kamery zalicza się:
– możliwość analizy zmiany temperatury otoczenia,
– możliwość widzenia w ciemności,
– zaawansowana technologia MSX,
– własna wbudowana bateria,,
– bezpłatna aplikacja, itp.

Unikalne gadżety

Kolejnym, popularnym i cenionym gadżetem dedykowanym Iphonwi jest laserowa klawiatura Magic Cube. Zapewnia ona i gwarantuje wygodne pisanie i tworzenie plików oraz wiadomości tekstowych, w każdym określonym przez użytkownika miejscu. Magic Cube to niewielkie urządzenie laserowe dzięki, któremu możliwe jest wyświetlenie wirtualnej klawiatury, połączonej z ekranem i systemem telefonu. Urządzenie jest niewielkie, jednak bardzo przydatne i wygodne w użytkowaniu.
Gadżety do Iphone’a to nie tylko wynalazki elektroniczne. Ciekawym i unikalnym produktem, jest obudowa do telefonu, przypominająca wyglądem pistolet. Podczas rozmowy i trzymania telefonu przy uchu, inni mają wrażenie, że rozmówca przykłada sobie lufę do skroni. Ten ciekawy gadżet pobudza wyobraźnię i jest ciekawym i zabawnym artykułem dedykowanym opisywanej marce.
Kolejnym gadżetem zasługującym na uwagę jest paralizator. Wbudowany w obudowę sprzęt zapewnia bezpieczeństwo i możliwość obrony przed nieprzyjemnymi sytuacjami. Paralizator jest prosty w użyciu, schludnie zaprojektowany, nie wzbudza żadnych podejrzeń.

Popularne gadżety

Do popularnych gadżetów dostosowanych do IPhone można również zaliczyć produkty takie jak:
– aluminiowa stacja ładująca,
– smart bransoletka,
– bezprzewodowe słuchawki z modułem ładującym,
– stabilizatory do robienia profesjonalnych zdjęć,
– bezprzewodowy kontroler do gier,
– bezprzewodowy głośnik,
– obiektywy do video i foto,
– pamięć przenośna IPhone,
– wiele innych.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *