film

Żyj, umieraj, powtórz. Zwiastun Na skraju jutra już jest

Adaptacja All you need is kill, powieści Hiroshiego Sakurazaki pojawi się w kinach 30 maja 2014 roku. Do tego czasu z pewnością widzowie otrzymają jeszcze sporo materiałów z filmu, ale na razie pokazujemy pierwszy oficjalny zwiastun najnowszego filmu z udziałem Toma Cruise’a.

Akcja Na skraju jutra toczy się w niedalekiej przyszłości, kiedy to obca rasa zaatakowała Ziemię. Nie widać najmniejszych szans na ocalenie rodzimej planety ludzkości. Do czasu.

Podpułkownik Bill Cage (Tom Cruise) jest oficerem, który nigdy nie postawił nogi na polu bitwy, zostaje jednak rzucony w coś, co można nazwać jedynie misją samobójczą. Ginie w ciągu kilku minut. Cage, z niewyjaśnionych przyczyn, znajduje się w pętli czasowej, która zmusza go do przeżywania tej samej, brutalnej bitwy w kółko. I jeszcze raz ginąc. Jednak z każdą walką, umiejętności Cage’a rosną, a u jego boku pojawia się Rita Vrataski (Emily Blunt), wojowniczka sił specjalnych. Z każdym powtórzeniem, Cage i Rita zbliżają się do pokonania przeciwnika.

podobne treści