news

Zwolnią go za film „iPhone 4 kontra HTC Evo”

Pracownik sklepu elektronicznego Best Buy w Kansas City zamieścił na YouTube animację. Film ma już prawie dwa miliony wyświetleń, ale pracodawcy Briana Maupina się nie spodobał. Chłopak został zawieszony w obowiązkach, a może zostanie zwolniony.

Film to rozmowa pracownika fikcyjnego sklepu „Phone Mart” z klientem, który MUSI DZIŚ kupić iPhone’a. Pozostaje głuchy na wszelkie argumenty sprzedawcy, który tłumaczy, z jakich powodów HTC Evo jest lepszy. Filmik zawiera nieco przekleństw i fantastyczne „I don’t care”.

Best Buy nie śmieje się z tej świetnej satyry atmosfery ostatnich dni. Pomimo, że Maupin nigdzie nie wymienił nazwy pracodawcy, sklep chce, by pracownik usunął nagranie.

Być może nie zostanie zwolniony dzięki temu, że sprawa została upubliczniona. Jednak chłopak ma takie poczucie humoru, że i tak powinien poszukać innej pracy. [Jason Chen/giz, NBC Action News]

podobne treści

 • virtualps

  HTC evo posiada jedną ogromną wadę:
  Androida

 • ja

  virtualps posiada jednak posiada ogromną wadę: zdolność pisania

 • miki

  To sa jakies brednie. Pierwsze pracodawca nie ma nic do prywatnego zycia pracownika. Po drugie najlepsza rzecz jaka moze sie przytrafic temu pracownikowi to zaostac zwolnionym, a nastepnie wytoczyc firmie wielomilionowy proces.

 • Anonim

  Mistrzowska animacja zaszedłem na chwilkę na tą stronę żeby popatrzeć co i jak ogólnie jest sporo opcji jeśli komuś się by nudziło dlatego nawet do takiego filmiku facet się napracował (a dialogi genialne :) )

 • sebastianp

  miki na to by wytoczyć komuś proces trzeba mieć kasę im więcej kasy na prawników ma strona przeciwna tym więcej sam musisz wydać na swoich a BestBuy raczej biedne nie jest.

 • virtualps

  @ja

  Widać jaką zdolność napisania stylistycznie poprawnego tekstu posiadają użytkownicy androida ;p

  webOS, maemo, iOS, symbian – FTW
  android, windows mobile – blech!