news

Związana kobieta wezwała pomoc, pisząc palcami u nóg

Powyższa rozmowa przez komunikator rozegrała się w naprawdę dramatycznych okolicznościach. 39-letnia Amy Windom z Atlanty została we wtorkową noc zaatakowana przez włamywacza. Przywiązał ją do łóżka, zabrał kilka przedmiotów i odjechał jej samochodem. Po czterech godzinach paniki, kobieta wpadła na pomysł:

Około 4.15 zauważyłam, że zostawił mój laptop przy łóżku. Wczesnej wyłączyłam za pomocą stóp radio, aby móc słyszeć, czy nie nadchodzi pomoc. Pomyślałam, że mogę zrobić stopami znacznie więcej. Przyciągnęłam do siebie laptopa i go otworzyłam. Miałam trudności z jednoczesnym przyciśnięciem klawiszy control, alt i delete, ale udało mi się odblokować system.

Od razu zauważyłam, że mam dostęp do sieci wi-fi i serce mi drgnęło z radości. Obawiałam się, że włamywacz odciął mi łącze telefoniczne i Internet nie działał.

Jeden duży palec wykorzystała jako myszkę, a między palce drugiej stopy chwyciła zagięty kabel zasilający, za pomocą którego pisała na klawiaturze. Amy skontaktowała się ze swoim chłopakiem za pomocą komunikatora internetowego. Policja przybyła na miejsce już po kilku minutach. [Rosa Golijan/giz, AJC]

podobne treści

  • AMUS

    ciekawe, czy ładne te stopy :-) ?

  • mentlegen

    aż dziw że nie iPadem :D