film

Zwiastun The Boxtrolls, nowej animacji twórców ParaNormana i Mrówki Z

Twórcy, którzy dali widowniom na całym świecie Koralinę i tajemnicze drzwi oraz ParaNormana i Mrówkę Z stworzyli kolejny wizualny majstersztyk, który równie dobrze może zostać najlepszą bajką jesieni. Zwiastun The Boxtrolls, animacji opowiadającej o świecie pod miastem, do zobaczenia poniżej:

 

The Boxtrolls podąża śladami trolli, które wychowały sierotę nazywanego Eggs. Młodziak wiódł szczęśliwe życie pod ulicami miasta, w podziemnych jaskiniach. Sprawy wydają się być w jak najlepszym porządku w świecie nad nim, do czasu, aż zły Archibald Snatcher decyduje, że nadszedł czas wyłapać wszystkie trolle pałętające się pod ziemią.

Animacja, której autorami są Graham Annable (ParaNorman, Koralina i tajemnicze drzwi) i Anthony Stacchi (Mrówka Z, Sezon na misia) trafi do kin na świecie 11 września, a w Polsce ponad miesiąc później, 17 października. Swoich głosów w produkcji użyczają Ben Kingsley (Gandhi, Gra Endera), Elle Fanning (Super 8, Babel), Toni Collette (Szósty zmysł, Był sobie chłopiec), Simon Pegg, Nick Frost (obaj grali w Hot Fuzz, Wysyp żywych trupów) i Isaac Hempstead-Wright (Szepty, serial Gra o tron).

podobne treści