film

Byłem dzieckiem, gdy opuściłem Ziemię. Zwiastun Strażników galaktyki

Studia Marvel i Disney opublikowały kolejny międzynarodowy zwiastun nadchodzącej w sierpniu adaptacji komiksu, a także nową reklamę telewizyjną produkcji. W spocie reklamowym Strażników galaktyki Peter Quill (Chris Pratt) przedstawia pozostałych członków swojej załogi: Gamorę (Zoe Saldana), Draxa (Dave Bautista), Groota (Vin Diesel) oraz Rocket Racoona (Bradley Coper). Do zobaczenia poniżej:


 

Marvel ożywia kolejną drużynę – Strażników Galaktyki. Jako epicka, naszpikowana akcją kosmiczna przygoda, Strażnicy Galaktyki poszerzają filmowe uniwersum Marvela o kosmos, w którym bezczelny poszukiwacz przygód, Peter Quill, staje się celem bezlitosnego pościgu po skradnięciu tajemniczego kamienia, na którym z ogromną chęcią położyłby łapy Ronan, potężny złoczyńca, który pragnie rządzić wszechświatem.

Aby uniknąć spotkania z Ronanem, Quill zmuszony jest dołączyć do dziwacznego kwartetu wyrzutków, w którego skład wchodzą: Rocket, uwielbiający naciskać spust pistoletu szop, Groot, drzewopodobny humanoid, śmiercionośna i enigmatyczna Gamora oraz napędzany rządzą zemsty Drax Niszczyciel. Jednak kiedy Peter odkrywa prawdziwą moc kamienia i jak może zagrozić to kosmosowi, musi zrobić wszystko, co w jego mocy, by wraz z grupą wątpliwych towarzyszy nie pozwolić zdobyć Ronanowi cennego artefaktu i nie pozwolić mu zawładnąć wszechświatem.

Reżyserem filmu jest James Gunn, który do tej pory zdecydowanie więcej czasu poświęcał na pisanie scenariuszy, a jego kariera jako reżyser obejmuje między innymi część filmu Movie 43 oraz Robale. Zajmuje się również wraz z Nicole Perlman scenariuszem do tego filmu. Premiera Strażników Galaktyki zapowiedziana jest na 1 sierpnia tego roku.

podobne treści