newssmartfony

ZTE chce podbić rynek smartfonów do gier

Powiedzmy sobie szczerze – skrót ZTE nie mówi mieszkańcom naszego kontynentu (a przynajmniej ich większości) zupełnie nic. Choć chiński producent sprzętu od dłuższego czasu próbuje odmienić ten stan rzeczy – na razie jego wysiłki nie przynoszą zbyt wielkich rezultatów. Czyżby miało się to w końcu zmienić?. Wygląda na to, że Chińczykom udało się wreszcie przygotować coś naprawdę interesującego. ZTE ogłosiło, że za pięć dni pokaże nam nowe, zaawansowane smartfony do gier ze swojej stajni.

Każdy kto ma przed nosem kalendarz i wszystkie palce na swoim miejscu łatwo obliczy, że premiera tajemniczych urządzeń nastąpi już w przyszłą środę (tj. 18 lipca 2012r. – matura z matmy robi swoje). Czy będzie to przełomowy dzień w historii smartfonów „do gier”? Nooo… raczej nie, ale z wygłaszaniem ostatecznej opinii najlepiej wstrzymać się przynajmniej do momentu odczytania pełnej specyfikacji telefonów. Co to będzie? Licho wie. Chociaż ZTE pokazało nam kilka swych nowych urządzeń (m.in tabletów i telefonów) w trakcie tegorocznych targów MWC, to żadne z nich nie spełnia kryteriów „gamingowego smartfonu„, o którym mowa w skromnym opisie słuchawki na Twitterze firmy. Podsumowując – na razie nie wiemy praktycznie nic (nie licząc może dnia premiery).

Jak myślicie – nowe telefony ZTE podzielą losy (o ile w ogóle dorównają klasie) Nokii N-Gage i Sony Xperii Play? (tj. nikt ich nie kupi?)

[androidcentral]

podobne treści