film

Zrobimy to po mojemu. Nowa zapowiedź Jurassic World

Już jutrzejszego dnia odbędzie się światowa premiera Jurassic World. Z okazji zbliżających się pierwszych projekcji, studio Universal opublikowało nową, przedłużoną zapowiedź produkcji. Reklamę filmu z udziałem Chrisa Pratta Bryce Dallas Howard zobaczyć można poniżej:

 

Jurassic World umiejscowiony będzie w pełni funkcjonalnym parku na Isla Nublar. Odwiedza go ponad 20 tysięcy ludzi każdego dnia. Dostaje się do niego promem z Kostaryki. Zawiera w sobie elementy rezerwatu biologicznego, safari, zoo i parku tematycznego. Jest także luksusowy kurort z hotelami, restauracjami, elementami życia nocnego i pole golfowe. Są oczywiście też dinozaury. Prawdziwe. Można podejść do nich bliżej niż kiedykolwiek wyobrażano sobie, że będzie możliwe. Jest to realizacja snu Johna Hammondsa i myślę, że wszyscy chcielibyście tam zawitać. Wiadomo, że będzie się dział 22 lata po wydarzeniach z Parku Jurajskiego, a także, że głównymi motywami, jakie reżyser chce poruszyć, będą ekonomiczna chciwość i relacja ludzkości z dostępną jej technologią. Nie zabraknie także nowego zagrożenia w postaci genetycznie modyfikowanego dinozaura.

Gwiazdami Jurassic World są Chris Pratt (Strażnicy galaktyki, serial Parks & Recreation), Bryce Dallas Howard (OsadaSłużące),  Ty Simpkins (Naznaczony,Iron Man 3), Nick Robinson (Królowie lata, serial Melissa i Joey), Jake Johnson (serial Jess i chłopaki, Kumple od kufla), Irrfan Khan (Slumdog. Milioner z ulicyNiesamowity Spider-Man), Vincent D’Onofrio (Full Metal JacketZabić Irlandczyka), BD Wong (Zostań,Siedem lat w Tybecie), Omar Sy (NietykalniX-Men: Przeszłość, która nadejdzie), Judy Greer (OsadaCarrie), Katie McGrath (anulowany serial DraculaPrzygody Merlina), Andy Buckley (Gorący towarPolicja zastępcza) oraz Lauren Lapkus (Rodzinne rewolucje, serial Jesteś tam, Chelsea?).

Reżyserem filmu jest Colin Trevorrow, który wspólnie z Derekiem Connollym, swoim współpracownikiem przy tworzeniu filmu Na własne ryzyko stworzył scenariusz do opowieści o parku na Isla Nublar. Producentami będą Frank Marshall (Szósty zmysł,Poszukiwacze zaginionej arki) i Patrick Crowley (seria filmów o przygodach Jasona Bourne’a). Światowa premiera odbędzie się jutro, a w Polsce produkcja zadebiutuje 12 czerwca.

podobne treści