film

Zrobiliśmy to, co musieliśmy. Zwiastun opartego na faktach dramatu Zjawa

20th Century Fox zaprezentowało nowy zwiastun dramatu The Revenant, który w naszym kraju dystrybuowany będzie jako Zjawa. W produkcji reżyserowanej przez ubiegłorocznego laureata Oscara, Alejandra Gonzáleza Iñárritu główna rola trafiła w ręce czterokrotnie nominowanego do najważniejszej statuetki Leonardo DiCaprio, a obok niego w filmie wystąpi także gwiazda ubiegłorocznego Mad MaxaTom Hardy. Nową zapowiedź grudniowej premiery zobaczyć można poniżej:

 

Oparty na prawdziwych wydarzeniach, The Revenant opowiada historię epickiej podróży i próby przetrwania jej. Podczas ekspedycji, której celem było odkrycie dzikich zakątków Ameryki, legendarny odkrywca Hugh Glass (DiCaprio) został brutalnie zaatakowany przez niedźwiedzia i pozostawiony na pastwę losu przez swoich towarzyszy podróży, z Johnem Fitzgeraldem (Hardy) na czele. Motywowany żądzą rewanżu i chęcią zobaczenia swojej rodziny, Glass przedziera się przez zimowe tereny.

Obok Toma Hardy’ego (Mad MaxFighter) i Leonardo DiCaprio (TitanicInfiltracja), w filmie wystąpią Will Poulter (Więzień labiryntuMillerowie), Domhnall Gleeson (FrankEx Machina), Paul Anderson (W potrzasku. Belfast ’71, serial Peaky Blinders), Kristoffer Joner (BabycallWyspa skazańców), Brendan Fletcher (88 minut, serial Pacyfik) oraz Brad Carter(Pakt z diabłem, serial Ascension). Premiera reżyserowanego przez Iñárritu (BirdmanBabel) filmu zaplanowana została na 25 grudnia tego roku. Do Polski produkcja trafi 29 stycznia 2016 roku.

podobne treści