news

Zrób to sam: zabłyśnij laserem na imprezie

To proste! Wystarczy pokryć wybraną powierzchnię w domu fluorescencyjną farbą, a można zapewnić sobie i innym dużo rozrywki. Tego typu substancję kupimy na przykład w sklepach sportowych. Potrzebujemy także latarki na ultrafiolet. Podobno można takie kupić, służą do sprawdzania, czy banknot nie jest sfałszowany.

Po naświetleniu powierzchni pokrytej wyschniętą farbą, wyłączamy światło i bawimy w Picassa. Jeśli uważacie, że to rozrywka dla dzieci, wypróbujcie pomysł po kliku piwach. Wyda się 1. zabawny 2. prześmieszny 3. oryginalny 4. futurystyczny 5. awangardowy 6. „aż dziwne, że do tej pory nikt na to nie wpadł”.

P.S. Nadal nie wiem, jak zdobyć taką latarkę. [lifehacker, YouTube, Hack A
Day
]

podobne treści

 • aderao.mmkai

  chyba się koleżance podczerwień pomyliła z ultrafioletem

 • dfgsedgse

  No właśnie. ! urządzenie które gościu używa to niebieski laser. Obstawiam że do wzięcia na allegro, drugi to długopis UV. Dzieci go używają do tworzenia ściąg. do kupienia w większości sklepów zabawkowych.

  Uwaga!!! niebieski laser jest bardzo niebezpieczny, znacznie bardziej niebezpieczny niż czerwony, więc zakaz używania po pijaku, naćpanym, ujaranym, oraz z dziećmi.

 • kindof

  „aż dziwne, że do tej pory nikt na to nie wpadł”
  wpadłem na to jak miałem 11 lat, farbki do tkanin kupiłem na bazarku, ekran był ze starego prześcieradła, do naświetlania używałem latareczki w długopisie, a na suficie namalowaliśmy gwiazdki :)