news

Zostań gwiazdą rocka

Gitara i klawiatura do grania w Rock Band 3 są tak profesjonalne, że
równie dobrze można  by kupić prawdziwe instrumenty. Akcesoria do gry to dzieło Mad Catz, oficjalnego partnera wydawcy Rock Band.

Zastępujący gitarę kontroler Rock Band Wireless Mustang Pro kosztuje 150 dolarów. Od prawdziwej, tę gitarę odróżnia podstrunnica z 102 klawiszami, ale struny do brzdąkania ten Mustang także ma. Wykonano je z nylonu i można je wymienić, gdyby się komuś rączka omsknęła. Całość można rozebrać na kilka części. Aby nie zagracać wozu, którym jedziecie na koncert, ma się rozumieć.

Hands On With Rock Band 3's Pro Guitar and Keyboard (Keytar!)Klawisze nie są ani za twarde, ani zbyt uległe. Coś pomiędzy używaniem prawdziwej gitary i tej plastikowej, dla dzieci. Dla mniej wprawnych muzyków tudzież graczy, dobra wiadomość – 5 górnych rzędów klawiszy odpowiada tradycyjnym przyciskom w starszych wersjach kontrolera Rock Band, więc nie trzeba się od razu porywać na wszystkie 102.

Hands On With Rock Band 3's Pro Guitar and Keyboard (Keytar!)Klawiatura Rock Band 3 Wireless Keyboard kosztuje 80 dolarów, a w zestawie z grą Rock Band 3 – 130 dolarów. Ma 22 klawisze, czyli dwie oktawy.

Hands On With Rock Band 3's Pro Guitar and Keyboard (Keytar!)Posiada łatwiejszy tryb dla mniej wprawionych graczy, w którym pięć klawiszy odpowiada kolorom pojawiającym się na ekranie. W pełnym trybie, na ekranie zobaczymy w skali 1:1 instrukcje, w które z 22 klawiszy uderzać.

Wszystkie akcesoria, a potrzebne są też adaptery, to pokaźny wydatek, ale też niezły sposób na opanowanie kliku utworów. Albo początek wielkiej, światowej kariery. Lub… małej, garażowej.

[Jason Chen/giz, Mad Catz]

podobne treści

  • Marcin Molczyk

    te klawisze to będzie rewelacja

  • Anonim

    slide’a ciężko będzie na takiej gitarce zrobić… bend’a też:(