film

Żółwie prezentują swoją broń. Plakaty z Wojowniczych żółwi ninja

Paramount opublikowało serię plakatów, które zapowiadają sierpniowy powrót TMNT na ekrany kin. Reklamy te przedstawiają bronie, którymi posługiwać się będą Leonardo, Donatello, Michelangelo i Raphael:

„Weapon of choice” przywódcy grupy, Leonardo, są dwie katany, delikatnie wygięte japońskie miecze.

Donatello, mózg grupy, do walki używa bō, długiego bambusowego kija.

Nunchaku to broń obuchowa, którą przeciwnikom grozi Michelangelo, żółw z niebywałym poczuciem humoru.

Sztylety Sai to domena Raphaela, najimpulsywniejszego i najagresywniejszego z ekipy.

Miasto potrzebuje bohaterów. Ciemność spowiła Nowy Jork po tym, jak Shredder i jego Foot Clan rządzą wszystkim zaczynając od polityków, a na policji kończąc. Przyszłość wygląda blado, do czasu, gdy czterech nietypowych braci wychodzi z kanałów i odnajduje swe przeznaczenie jako wojownicze żółwie ninja. Żółwie muszą współpracować z nieustraszoną reporterką April i jej cwanym operatorem kamery, Vernem Fenwickiem by ocalić miasto i ujawnić diaboliczny plan Shreddera.

W nadchodzących 8 sierpnia Teenage Mutant Ninja Turtles grają Megan Fox (Transformers i ich kontynuacja,Transformers: Zemsta upadłych), William Fichtner (Elizjum, serial Skazany na śmierć) oraz Danny Woodburn(Watchmen. StrażnicyKrólewna śnieżka). Role czwórki gadzich zbawców amerykańskiej metropolii przypadły Alanowi Ritchsonowi (Igrzyska śmierci: W pierścieniu ogniaNoc na bagnach Luizjany), Pete’owi Ploszekowi (seriale Parks and RecreationShameless – Niepokorni), Jeremy’emu Howardowi (Złap mnie, jeśli potrafiszFaceci w czerni II) i Noelowi Fisherowi (Inwazja: Bitwa o Los AngelesSaga „Zmierzch”: Przed świtem. Część 2). Reżyserem filmu jest Jonathan Liebesman, twórca Inwazji: Bitwa o Los Angeles i Gniewu Tytanów.

podobne treści