news

Zobacz świetlną kanonadę 250 aparatów Canona

Pewnie się domyślacie, muzycy z którego kraju zapragnęli wykorzystać w swoim teledysku efekty specjalne nie będące dziełem grafiki komputerowej, lecz ściany 250 zsynchronizowanych aparatów fotograficznych z fleszami.

Japońscy wykonawcy j-popu z androp wykorzystali w swoim najnowszym teledysku do kawałku „Bright Siren” ćwierć tysiąca lamp błyskowych zamontowanych na aparatach Canon EOS 60D. Efekt możecie podziwiać poniżej:

[Androp.jp, Fast Company]

podobne treści

 • x

  ale wyczesana muza …

 • malik

  No OK, ale po co im były całe aparaty? Lampy można wyzwalać przecież bez udzialu body.

 • peny.fm

  Aparaty są tam wyłącznie w celach reklamowych :) Canon udostępnia sprzęt ale w zamian ma reklamę aparatu.

 • iforget911

  20 lipca 1933 r. Watykan zawarł konkordat z III Rzeszą Hitlera, oprócz tego podpisano tego samego dnia tajny protokół między III Rzesza a Stolicą Apostolską. Oto fragmenty: „Na wypadek… wprowadzenia powszechnego obowiązku wojskowego zaciąg kapłanów oraz innych członków kleru świeckiego i zakonnego do wojska odbywać się będzie za zgodą Stolicy Apostolskiej w sposób regulowany następującymi zasadami: – studenci kościelnych zakładów filozoficznych i teologicznych przygotowujący się do kapłaństwa są wolni od służby wojskowej i ćwiczeń do niej przygotowujących, z wyjątkiem powszechnej mobilizacji;
  w razie powszechnej mobilizacji duchowni… są wolni od zaciągu;
  Chcesz wiedzieć więcej wejdź na: http://www.ksiegarniaswit.pl/79865-kosciol-a-faszyzm-anatomia-kolaboracji.html usuńcie spację ze słowa „kolaboracji”.

 • Dawid

  Teraz im pewnie niepotrzebne te aparaty, więc chętnie przyjmę jeden z nich :P