grynews

Zobacz na własne oczy mistrzów Counter-Strike’a przed rozpoczęciem SEC i WCG

Już jutro o godzinie 17:00 w Warszawie staną na przeciwko siebie jedne z najlepszych drużyn na świecie, aby rozegrać mecz pokazowy w grę Counter-Strike. Fani CS-a będą mogli na własne oczy zobaczyć w akcji drużyny: Frag eXecutors z Polski i SK Gaming ze Szwecji.

Pojedynek będzie zapowiedzią wielkich e-sportowych emocji, które nadejdą w październiku tego roku, kiedy to w Warszawskim Centrum EXPO XXI zostaną rozegrane Samsung Euro Championship – mistrzostwa Europy w grach komputerowych.

Polska drużyna jest jedną z najbardziej utytułowanych ekip na świecie: to dwukrotni złoci medaliści World Cyber Games (2006, 2009) a także członkowie galerii sław WCG. Gracze ze Szwecji to wielokrotni medaliści Samsung Euro Championship i trzecia drużyna WCG z 2004 roku.

Spotkanie na żywo będzie mógł zobaczyć każdy chętny, kto odwiedzi Sports Bar&Restaurant Łazienkowska 3 znajdujący się na nowym stadionie warszawskiej Legii:

Wstęp jest bezpłatny, a miejsca można zajmować od godziny 16:30. Bezpośrednią transmisję z pojedynku przeprowadzi serwis Headshot. Do zobaczenia!

podobne treści