newstablety

Zobacz możliwości tabletu HTC Flyer

Cały czas się zastanawiacie, który tablet najbardziej by pasował do was? W Polsce dużego wyboru póki co nie mamy, lecz z pewnością stanie się on prostszy w momencie, w którym trafi do nas Flyer od HTC.

​Dokładną specyfikację 7-calowego tabletu firmy HTC znamy już od dłuższego czasu. Tym razem mamy okazję obejrzeć prezentację, na której wymieniono wszystkie zalety Flyera: mocny procesor, obudowę z jednego kawałku aluminium i dużej ilości silikonu, wysoką rozdzielczość ekranu i niewielką wagę. Niebawem się przekonamy, czy te cechy pomogą mu wygrać rywalizację z iPadem 2 i Motorolą Xoom.

podobne treści

 • tajne

  Bez minimum tegry 2 to jednak podziękuję.

 • Wojtek

  Więc, moim zdaniem póki co iPad nie ma konkurenta. Cena HTC Flyer wynosi około 500 dolarów, czyli tyle co iPad, ale ma mniejszy ekran.

  Z resztą android dla tabletów to jak na razie nieporozumienie.

  Pozdrawiam wszystkich hejterów, ale zanim mnie objedziecie to pomyślcie nad argumentem który mnie przekona

 • ciunia54

  bardzo lubię Androida, ale jak na razie iPad 2 jest niepokonany. Jakość wykonania, wiele aplikacji i szybkość to główne zalety tego tabletu. Jedyny minus to tylko polityka Apple.

 • Jacek Ambrosiewicz

  Racja, na tą chwile iPad2 rządzi. Flyer ma długopis, ale to wszystko. Ja chyba sam się jednak skuszę na eee transformer. Ufam ASUSowi ;)

 • Domain

  Długopis to świetna sprawa. iPad + długopis = wypas.