video

Zobacz jak Samsung sprawdza wytrzymałość swoich urządzeń

Jak wiadomo – każde urządzenie przechodzi przed swoją premierą całą serię bolesnych testów swej fizycznej wytrzymałości. Testy te powielają potem, w nieco bardziej rozrywkowej formie, autorzy całkiem interesujących, komercyjnych klipów, którymi raczymy się za pośrednictwem YouTube. Tym razem mamy okazję zobaczyć, jak robią to sami producenci. A właściwie jeden – Samsung.

Powiem szczerze – czegoś takiego jeszcze nie widziałem. No, może przesadzam – chodzi mi przede wszystkim o jedną z zaprezentowanych metod: Koreańczycy skonstruowali przyodziany w dżinsy, mechaniczny… tyłek, który sprawdza czy urządzenie wytrzyma przypadkowe (oraz nagłe) zderzenie z naszymi czterema literami. Śmieszne i praktyczne zarazem. Pozostałym testom dość daleko od nadzwyczajnej oryginalności.

Co by o tym nie mówić, możemy mieć przynajmniej pewność, że pomimo zamiłowania do dość tandetnego plastiku, Samsung dba o wytrzymałość sprzętu, który – czy to się komuś podoba czy nie – coraz częściej kupujemy. Sami zobaczcie, jak to robi.

[YouTube via Engadget]

podobne treści