film

Zniszczysz to, co zostało z twojej kariery. Zwiastun filmu Birdman

Fox Searchlight opublikowało reklamę telewizyjną filmu Birdman, czarnej komedii w reżyserii Alejandro Gonzáleza Iñárritu, w której tytułową rolę gra Michael Keaton – niegdyś znany aktor, próbujący powrócić na salony. Zapowiedź premiery, która w Polsce odbędzie się dopiero w lutym, do zobaczenia poniżej:

 

Birdman, którego alternatywny tytuł brzmi Niespodziewana zaleta arogancji, opowiada historię aktora,  który niegdyś znany był z roli uwielbianego i kochanego superbohatera. Teraz próbuje zaistnieć w jednej ze sztuk, wystawianych na Broadway’u. Na kilka dni przed premierowym występem, walczy ze swoim ego, by odzyskać rodzinę, karierę i wiarę w samego siebie.

Obok Michaela Keatona w najnowszym filmie Alejandro Gonzáleza Iñárritu (Babel, 21 gramów, Amores Perros) grają także Zach Galifianakis (seria Kac VegasWyborcze jaja), Edward Norton(Podziemny krągKochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom), Emma Stone (Niesamowity Spider-Man 2Służące),Naomi Watts (DianaIdealne matki), Andrea Riseborough (NiepamięćMargaret Thatcher) i Amy Ryan (Gdzie jesteś, AmandoNim diabeł dowie się, że nie żyjesz). Polska premiera Birdmana zaplanowana jest na 27 lutego 2015 roku.

podobne treści