film

Zniszczę waszą grupę od środka. Zapowiedź Avengers: Czas Ultrona

Studio Marvel opublikowało nową zapowiedź nadchodzącego już wkrótce blockbustera Avengers: Czas Ultrona. W zaplanowanej na kwiecień i maj premierze powrócą znani z poprzedniej części „mściciele”. Zapowiedź reżyserowanej przez Josha Whedona produkcji do zobaczenia poniżej:

 

Agencja S.H.I.E.L.D została zniszczona, a Avengers w popłochu ganiają za możliwymi do powstrzymania zagrożeniami. Tony Stark (Robert Downey Jr.) próbuje uruchomić program, którego celem jest utrzymanie pokoju. Posłużyć do tego ma  tytułowy Ultron (James Spader), świadoma, rozwijająca się sztuczna inteligencja. Plan ten szybko rozpada się na kawałki, gdy maszyna postanawia, że to ludzkość jest największym zagrożeniem dla Ziemi i postanawia pozbyć się zarazy. Powstrzymanie straszliwego końca leży teraz w rękach Iron ManaKapitana AmerykiThoraHulkaCzarnej Wdowy i Sokolego Oka, którym pomagać będą Nick Fury Maria Hill. Na scenie pojawią się także nowi gracze: potężne bliźniaki Pietro Wanda Maximoff oraz Vision.

Avengers: Czas Ultrona zagrają znani z poprzedniej części Robert Downey Jr. (Sherlock HolmesIron Man), Jeremy Renner (The Hurt Locker. W pułapce wojnyDziedzictwo Bourne’a), Chris Hemsworth (ThorWyścig), Samuel L. Jackson (Pulp Fiction,Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz), Mark Ruffalo (Wyspa tajemnicIluzja), Gwyneth Paltrow (Iron Man 3Contagion – Epidemia strachu), Cobie Smulders (Wykapany ojciec, serial Jak poznałem waszą matkę), Chris Evans (Snowpiercer: Arka przyszłościCaptain America: Pierwsze starcie), Scarlett Johansson (Lucy,Don Jon) i Don Cheadle (Hotel RuandaGliniarz). Do znakomitej obsady dołączą Elizabeth Olsen (GodzillaMartha Marcy May Marlene), Aaron Taylor-Johnson (Kick-AssSavages: ponad bezprawiem), James Spader (LincolnPowrót Kuby Rozpruwacza) oraz Paul Bettany (Piękny umysłTranscendencja). Za kamerą ponownie zasiądzie Josh Whedon (Serenity, serial Firefly). Światowa premiera widowiska odbędzie się w kwietniu, a w Polsce Czas Ultrona zadebiutuje 7 maja tego roku.

podobne treści