krótka piłkanewssmartfony

Znamy polskie ceny Samsunga Galaxy S5 oraz gadżetów z serii Gear

A więc wiemy już właściwie wszystko. Mimo, że premiera flagowego smartfona Samsunga miała miejsce już nieco ponad miesiąc temu, koreańska firma dopiero dziś ujawniła ceny całej gamy swych nowych gadżetów dostępnych na terytorium naszego kraju. Tak jak oczekiwano, znów nie będzie tanio.

Jak dowiedzieliśmy się dziś w trakcie porannej konferencji giganta w warszawskim centrum handlowym Arkadia, najnowszy smartfon firmy, Samsung Galaxy S5 został wyceniony na kwotę 2999 złotych. Oznacza to, że słuchawka będzie funkcjonować na bardzo podobnym pułapie cenowym co wszystkie najważniejsze produkty konkurencji, jak choćby HTC M8 czy iPhone 5S .Co ciekawe, do każdego zakupionego smartfona Galaxy S5 będzie dołączany gratisowy, całkowicie darmowy egzemplarz oryginalnego zegarka Gear.

Chociaż mniejsze, dodatkowe gadżety Samsunga będą nieco tańsze od jego nowej słuchawki, to i tak ich ceny raczej odstraszą niż przyciągną tłumy potencjalnych nabywców. Za smartwatch Gear 2 trzeba będzie zapłacić niemal 1200 złotych, a pozostałe gadżety – tj. Gear Neo oraz opaskę Gear Fit – wyceniono kolejno na 899 i 799 PLN.

Przedsprzedaż wszystkich wymienionych gadżetów rusza już dzisiaj we wszystkich polskich punktach Samsung Brand Store. Skusicie się na któryś?

Źródło: Gazeta Prawna

podobne treści