film

Znamy obsadę Warcraft

W oficjalnej, krótkiej informacji prasowej, Legendary Pictures poinformowało, kto będzie grał w produkcji opartej na uniwersum Warcraft. Nie ma, jak wcześniej zapowiadano, na liście aktorów Colina Farrella.  Informacja nie podaje jednak, czy są to wszyscy występujący w nadchodzącym filmie, czy obsada jeszcze się powiększy. Okazuje się za to, że plotki, jakoby Paula Patton miała zagrać w tym filmie były jak najbardziej prawdziwe.  Całość oficjalnej informacji prasowej poniżej:

 

Fani Warcraft, mamy ekscytujące ogłoszenie…

 

Ben Foster, Travis Fimmel, Paula Patton, Toby Kebbell i Rob Kazinsky dołączają do nadchodzącego filmu Warcraft na podstawie obsypanego nagrodami świata Warcraft od Blizzard Entertainment.

 

Produkcja zostanie rozpoczęta w Vancouver w styczniu 2014.

 

Tak więc większość niewiadomych tym samym została wyjaśniona. Ben Foster najbardziej znany jest widzom za role w dramacie wojennym W imieniu armii oraz remake 15:10 do Yumy, gdzie grał obok Russella Crowe’a i Christiana Bale’a. Robert Kazinsky zyskuje sobie popularność w serialu Czysta krew, a ostatnio okazję oglądać tego aktora w filmie przyszło widzom w Pacific Rim. Toby Kebbell to laureat nagrody BIFA za rolę w Control, a poza tym widzowie znać go mogą z filmów takich jak Rock’N’Rolla czy Gniew tytanów. Travis Fimmel przygodę z kinem zaczął stosunkowo niedawno, bo w 2003 roku serialem Tarzan na Manhattanie, a teraz jest jedną z gwiazd WikingówPaula Patton najlepiej kojarzyć się będzie widzom z produkcją sprzed dwóch lat, Mission: Impossible – Ghost Protocol lub Deja Vu, gdzie grała u boku Denzela Washingtona.

Reżyserem filmu jest Duncan Jones (Kod Nieśmiertelności, Moon), a scenariuszem zajmują się Charles Leavitt (K-Pax, Krwawy Diament) i Chris Metzen (pisał historie Diablo, Diablo 3 oraz obu części StarCraft). Dodatkowo wiadomo też, że film będzie się skupiał na historii z oryginalnych strategii czasu rzeczywistego o tym samym tytule, czyli na konflikcie pomiędzy Durotanem a Anduinem Lotharem, bohaterami odpowiednio orczej i ludzkiej rasy. Datą światowej premiery jednego z najbardziej oczekiwanych filmów związanych z tematyką gier komputerowych, Warcraft, będzie piątek, 18 grudnia 2015 roku.

Źródło: Legendary Pictures

podobne treści