film

Znamy obsadę Fantastycznej czwórki

Po wielomiesięcznych domysłach, kto zagra w nowej odsłonie filmu wiadomo już, kto zagra tytułowy kwartet. Faktyczna obsada nie różni się znacznie od tego, co już w listopadzie dało się przeczytać. W głównych rolach, w zaplanowanym na 2015 rok filmie, zagrają:


Miles Teller jako Reed Richards, czyli Pan Fantastyczny. Aktor, który zagra rozciągliwego jak guma bohatera, najbardziej znany jest widzom ze swoich ról w Projekt X, Cudownie tu i teraz oraz nieletni/pełnoletni, a zanim pojawi się w Fantastycznej czwórce, będzie można go zobaczyć w filmie Niezgodna, który wejdzie do kin w kwietniu tego roku.

Kate Mara jako Sue Storm. Odtwórczyni roli Niewidzialnej kobiety grała w takich hitach, jak oparte na faktach 127 godzin czy Iron Man 2. Podobnie jak w przypadku Milesa Tellera, zanim zacznie się produkcja, Mara pojawi się najpierw w innym filmie. Na początku maja do polskich kin wejdzie Transcendencja z jej udziałem, gdzie zagra obok Johnny’ego Deppa, Cilliana Murphy’ego i Morgana Freemana.


Najbardziej znany ze swojej roli jako Wallace w serialu Prawo ulicy, Michael B. Jordan pojawi się w Fantastycznej czwórce jako Johnny Storm, czyli Ludzka pochodnia. Ostatnimi filmami, w których zagrał była Kronika, Red Tailoraz Fruitvale Station, za którą to produkcję został wyróżniony wieloma nagrodami na sporej ilości festiwalów.


Jamie Bell jest jednym z najbardziej rozchwytywanych ostatnimi czasy aktorami. Tylko w ubiegłym roku grał w pięciu filmach, w tym w kontrowersyjnej Nimfomance Larsa von Triera. Bell zagra Coś, czyli Bena Grimma.

Rozpoczęcie zdjęć do Fantastycznej czwórki ma rozpocząć się w marcu tego roku w Baton Rouge, w Luizjanie. Simon Kinberg (Jumper, Sherlock Holmes) został ściągnięty przez studio do pracy nad scenariuszem, jednak tylko w celach udoskonalenia go, a nie napisania nowego. Wcześniej nad skryptem pracowali Jeremy Slater, Michael Green, Seth Grahame-Smith i T.S. Nowlin. Reżyserem filmu będzie Josh Trank (Kronika).

podobne treści