krótka piłkanewssmartfony

Znamy datę europejskiej premiery smartfona LG G Flex

Wygląda na to, że poznaliśmy rozwiązanie ostatniej z zagadek dotyczących słuchawki LG G Flex. Jak ujawniła dziś koreańska firma – oficjalna, europejska premiera elastycznego smartfona odbędzie się już w lutym obecnego roku.

Zgodnie z pierwszymi deklaracjami giganta, urządzenie wkrótce trafi do sklepów w 20 krajach Starego Kontynentu, w tym m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech i Szwajcarii. Niestety, w związku z brakiem jakiejkolwiek wzmianki, na razie nie wiemy czy smartfon zawita także do Polski, ale biorąc pod uwagę wielkość puli państw wydaje nam się to na dziś całkiem prawdopodobne.

Gwoli przypomnienia – smartfon dysponuje 6-calowym, giętki ekranem P-OLED (Plastic OLED) o rozdzielczości 1280 na 720 pikseli, niezłym, czterordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 800, 2 GB-tami RAM-u, zestawem kamer (13 oraz 2,1 Mpx), 3500 mAh baterią oraz 32 GB-tami standardowej pamięci wewnętrznej. Całość – zamknięta w zgrabnej obudowie wykorzystującej technologię Self Healing – pracuje pod kontrolą Androida 4.2.2 Jelly Bean. Jak tylko dowiemy się czegoś nowego – z pewnością damy wam znać.

Źródło: Engadget.com

podobne treści