film

Znaj swoje miejsce. Pierwszy zwiastun The Divergent Series: Allegiant

W sieci zadebiutowała pierwsza zapowiedź nadchodzącej w przyszłym roku trzeciej części opowieści o Tris, Cztery i reszcie zbuntowanych mieszkańców. The Divergent Series: Allegiant zadebiutuje w kinach w marcu, a na ekranach ponownie zawitają Shailene WoodleyTheo JamesNaomi Watts. Zapowiedź zobaczyć można poniżej:

 

Allegiant kontynuuje historię Beatrice „Tris” Prior (Woodley), która rozpoczęła się w 2014 roku filmem Niezgodna. Uciekinierzy trafiają w końcu na szczyt muru, skąd wydaje się, że rozpościerającemu się poza granicami miasta pustkowiu nie ma końca.

W filmie wyreżyserowanym przez Roberta Schwentke (RedR.I.P.D. Agenci z zaświatów) występują Shaeline Woodley (SpadkobiercyCudownie tu i teraz), Theo James (Underworld: PrzebudzeniePoznasz przystojnego bruneta), Naomi Watts (The Ring, King Kong), Ansel Elgort (Carrie, Gwiazd naszych wina), Octavia Spencer (Siedem duszSłużące), Zoe Kravitz (1000 lat po ZiemiX-Men: Pierwsza klasa) oraz Maggie Q (Szklana pułapka 4.0, Ksiądz 3D). Kinowa premiera zaplanowana została na 17 marca przyszłego roku. Cała seria filmowa zostanie zakończona w 2017 roku filmem Ascendent.

podobne treści