film

Zło spowija Nowy Jork. Zwiastun Zbaw nas ode złego

W sieci zadebiutowało nowe wideo z filmu Zbaw nas ode złego, który powstał na podstawie książki Beware the Night autorstwa Ralpha Sarchiego i Lisy Collier Cool. Młody policjant (Eric Bana) powoli przekonuje się o tym, że istnieje inny niż tylko realny świat. Do zobaczenia poniżej:

Zbaw nas ode złego został stworzony na podstawie książki Ralpha Sarchiego, która opowiada o mrożących krew w żyłach prawdziwych sprawach prowadzonych przez nowojorskiego policjanta. Film podąża śladami autora książki (którego w filmie gra Eric Bana), który, poza ściganiem przestępców, ma również swoje własne problemy. Gdy zaczyna prowadzić śledztwo w sprawie niewyjaśnionych i dziwnych zbrodni, łączy siły z niekonwencjonalnym księdzem (Edgar Ramirez), który specjalizuje się w rytuałach egzorcyzmu, walce ze straszliwymi opętaniami, które pojawiają się w całym mieście.

W filmie grają Eric Bana (Star TrekMonachium), Edgar Ramirez (CarlosWróg numer jeden), Olivia Munn(Iron Man 2Magic Mike), Sean Harris (Prometeusz, serial Rodzina Borgiów) i Joel McHale (Intrygant, serialCommunity). Reżyserem jest zadomowiony w gatunku horroru Scott Derrickson, twórca Egzorcyzmów Emily Rose i Sinister. Amerykański reżyser jest również twórcą scenariusza wspólnie z Paulem Harrisem Boardmanem, z którym współpracował także przy adaptacji prawdziwych wydarzeń o Anneliese Michel. Film ma zaplanowaną premierę w Polsce na 4 lipca tego roku.

podobne treści