film

Zjednoczeni żądzą rewanżu. Zwiastun Cymbeline

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun zaplanowanej na przyszły rok adaptacji dzieła Williama Shakespeare’a, Cymbeline. Zapowiedź filmowej wersji komedii z 1609 roku z udziałem, między innymi, Ethana Hawke’a i Eda Harrisa do zobaczenia poniżej:

 

Cymbeline, podobnie, jak Romeo i Julia, jest dziełem Shakespeare’a, przeniesionym z dawnych czasów na teraźniejsze realia. Opowiada o bitwie pomiędzy skorumpowanymi policjantami i motocyklowym gangiem, który specjalizuje się w przemycie. Osadzony w przeżartej korupcją Ameryce XXI wieku film oferuje świeże spojrzenie na miłość, zdradę i rewanż.

Oprócz Ethana Hawke’a (Przed zachodem słońca, Stowarzyszenie Umarłych Poetów) i Eda Harrisa (Piękny umysł, Grawitacja), w filmie zobaczymy także Millę Jovovich (Piąty element, Resident Evil: Afterlife), Dakotę Johnson (The Social Network, Need for Speed), Johna Leguizamo (Romeo i Julia, Moulin Rouge!), Penna Badgley’a (Łatwa dziewczyna, Chciwość), Antona Yelchina (Star Trek, Terminator – Ocalenie) i Billa Pullmana (Dzień Niepodległości, Kosmiczne jaja). Wyreżyserowany przez Michaela Almereyde’a (Hamlet, Trance) obraz trafi do kin w styczniu 2015 roku.

podobne treści