film

Zimowy żołnierz z czterema nowymi grafikami

Magazyn Empire opublikował kilka nowych zdjęć z planu nadchodzącego w pierwszym kwartale filmu MarvelaKapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz. Do zobaczenia poniżej:

Nowe starcie Kapitana Ameryki ze złoczyńcami będzie się odbywać w czasach teraźniejszych, a nie, jak w przypadku pierwszej odsłony filmu, w czasie drugiej wojny światowej. Dwa lata po wydarzeniach z AvengersSteve Rogers (Chris Evans) żyje sobie spokojnie w stolicy Stanów Zjednoczonych, Waszyngtonie, próbując przystosować się do życia w nowoczesnym społeczeństwie. Wszystko się zmienia, gdy jego przyjaciele z S.H.I.E.L.D zostają zaatakowani. Steve zostaje wplątany w yajemniczą historię, która może narazić całą Ziemię. Wspólnie z Nataszą Romanoff (Scarlett Johansson), Kapitan Ameryka musi odkryć mroczną tajemnicę i z pomocą nowego rekruta, Falcona, zwalczyć niespodziewanego i potężnego przeciwnika, Zimowego Żołnierza.

W filmie występują znani z Avengers Samuel L. Jackson i Cobie Smulders, a do drużyny dołączą Sebastian StanAnthony Mackie i Robert Redford. Premiera światowa odbędzie się 28 marca 2014 roku.

Źródło: Empire Online

podobne treści