film

Ziemia nie jest jedyną skolonizowaną planetą. Zapowiedź Jupiter: Intronizacja

Już dzisiejszego wieczora w kinach zadebiutuje Jupiter: Intronizacja. Z tej okazji studio Warner Bros. Pictures opublikowało ostatni, finałowy zwiastun nowej produkcji rodzeństwa Wachowskich. Zapowiedź sci-fi z udziałem Channinga TatumaMili KunisSeana Beana do zobaczenia poniżej:

 

Nowy film twórców kultowej trylogii opowiada historię dziewczyny, tytułowej Jupiter Jones (Kunis), względem której los przygotował sporo niespodzianek. Będąc już dorosłą kobietą, Jupiter śni o gwiazdach, ale budzi się w szarej rzeczywistości, w której czyści toalety. Dopiero kiedy Caine (Tatum), genetycznie zmodyfikowany, ekswojskowy łowca, pojawia się na Ziemi, szukając właśnie jej, Jupiter dowiaduje się, że jest predestynowana do czegoś, co może wpłynąć na równowagę we wszechświecie.

W Jupiter: Intronizacja, obok Mili Kunis (Czarny łabędźTed), Channinga Tatuma (Foxcatcher21 Jump Street) i Seana Beana (Władca Pierścieni, Skarb narodów), Eddie Redmayne (Les Miserables NędznicyTeoria wszystkiego), Douglas Booth (LOLRomeo and Juliet), Doona Bae (Atlas chmur, Dmuchana lala), James D’Arcy (Atlas chmurHitchcock) oraz Terry Gilliam (Żywot BrianaSzpiedzy tacy jak my).

podobne treści