film

Ziemia jest małą częścią ogromnego przemysłu. Zapowiedź Jupiter: Intronizacja

Kampania reklamowa przekładanej raz za razem produkcji rodzeństwa Wachowskich nabiera rozpędu. W sieci zadebiutowała reklama telewizyjna zaplanowanej na luty premiery filmu Jupiter: Intronizacja. Zapowiedź nowego projektu twórców trylogii Matrix do zobaczenia poniżej:

 

Nowy film twórców kultowej trylogii opowiada historię dziewczyny, tytułowej Jupiter Jones (grana przez Milę Kunis), względem której los przygotował sporo niespodzianek. Będąc już dorosłą kobietą, Jupiter śni o gwiazdach, ale budzi się w szarej rzeczywistości, w której czyści toalety. Dopiero kiedy Caine (Channing Tatum), genetycznie zmodyfikowany, ekswojskowy łowca, pojawia się na Ziemi, szukając właśnie jej, Jupiter dowiaduje się, że jest predestynowana do czegoś, co może wpłynąć na równowagę we wszechświecie.

Jupiter: Intronizacja pojawi się w naszych kinach 6 lutego, a obok Mili Kunis (Czarny łabędźTed) i Channinga Tatuma (Foxcatcher21 Jump Street) w produkcji zagrają Sean Bean (Władca Pierścieni, Skarb narodów), Eddie Redmayne (Les Miserables NędznicyTeoria wszystkiego), Douglas Booth (LOLRomeo and Juliet), Doona Bae (Atlas chmur, Dmuchana lala), James D’Arcy (Atlas chmurHitchcock) oraz Terry Gilliam (Żywot BrianaSzpiedzy tacy jak my).

podobne treści