film

Zgorzkniały staruszek zostaje mentorem dzieciaka. Zwiastun St. Vincent

Weinstein Company opublikowało pierwszy oficjalny zwiastun filmu St. Vincent z udziałem Billa Murray’a, Naomi Watts i Melissy McCarthy. Zapowiedź nadchodzącego w październiku filmu do zobaczenia poniżej:

 

Maggie, samotna matka, przeprowadza się – wraz ze swoim dwunastoletnim synem, Oliverem – do nowego domu w Brooklynie. Zmuszona pracować przez długie godziny nie ma innej możliwości, niż zostawić swojego syna pod opieką jednego z nowych sąsiadów. Vincent, któremu ten zaszczyt przypada, jest sknerowatym emerytem ze skłonnością do hazardu sięgania po alkohol. Dziwna przyjaźń szybko rozkwita pomiędzy dwójką tak bardzo różniących się od siebie osób. Wspólnie z ciężarną striptizerką, Vincent zabiera Olivera na coś, co jest normalnością dla niego – tory wyścigowe, klub ze striptizem, miejscowe bary. Vincent pomaga Oliverowi dorosnąć, a ten pomaga tetrykowi zobaczyć, że ludzie wcale nie są tacy źli, jak sobie wyobrażał.

W St. Vincent grają Melissa McCarthy (Tammy, Gorący towar), Naomi Watts (Dom snów, King Kong), Bill Murray (Między słowami, Grand Budapest Hotel), Terrence Howard (Pod prąd, Labirynt), Kimberly Quinn (Śniadanie do łóżka, Zabójcza uczelnia) oraz Chris O’Dowd (Thor: Mroczny świat, Druhny). Wyreżyserowany i napisany przez Theodore’a Melfiego (Roshambo, The Story of Bob) film trafi do kin 23 października tego roku.

podobne treści