newssmartfony

Zdjęcia zrobione Nokią N8

Ewenement – udało nam się zdobyć informacje o nowym modelu Nokii z oficjalnego, potwierdzonego i legalnego źródła. Zdjęcia wykonane aparatem 12 MP, w jaki wyposażono Nokię N8, wypadły bardzo dobrze. Zwróćmy jednak uwagę, że fotografowane obiekty są nieruchome, a oświetlenie – bardzo dobre.

Zdjęcia w oryginalnej rozdzielczości 4000 x 3000 można obejrzeć na oficjalnym blogu Nokii. Znajdziemy tam także więcej zdjęć niezwiązanych z florą. Nokia zapewnia, że zdjęcia nie były retuszowane. [Gary Cutlack/giz, Nokia, Fonehome]

podobne treści

 • lw15

  śłiczne, ale czy prawdziwe i naturalne?!

 • agarvaen

  Nie zgadzam się ze stwierdzeniem iż „Zwróćmy jednak uwagę, że fotografowane obiekty są nieruchome, a oświetlenie – bardzo dobre.”

  DODAŁEŚ ZDJĘCIE SZTUCZNEGO WODOSPADU!!! Tak więc woda się rusza a zdjęcie ładne

 • ip

  …generalnie ziemia tez sie kreci, a pomimo to zdjecia sa zachwycajace.
  niestety wiem jak to bedzie, 3 udpate softu i moze cos z tego bedzie. nokia nadaje sie do robienia tylko martwej natury. ewentualnie spiacych dzieci;(

 • Dawid Krysiak

  generalnie prawie każda matryca zrobi akceptowalne zdjęcia przy dziennym świetle – jakość wychodzi przy słabym świetle, lub sztucznym…Dopóki nie wsadzą do telefonów matryc micro-4/3 z możliwością dopinania obiektywów,to w ogóle nie będzie się czym ekscytować :)