film

Zbudujemy Arkę. Zwiastun Noe: wybrany przez Boga

Paramount Pictures opublikowało oficjalny klip zapowiadający marcową premierę Noego: Wybrany przez Boga. W tym wideo Noe tłumaczy, dlaczego i co muszą zrobić, by uratować się przed powodzią. Do zobaczenia poniżej:

 

Nadchodzi wielka powódź. Wybrany przez Boga człowiek, Noe (Russell Crowe) staje przed ważnym, zleconym przez Boga zadaniem, zanim apokalipsa zniszczy świat.

Darren Aronofsky jest uważany za jednego z najlepszych reżyserów filmów,  które zmuszają widza do myślenia jeszcze długo po seansie (jeśli ktoś nie potrafi sobie przypomnieć nazwiska, wystarczy wspomnieć Czarnego ŁabędziaRequiem dla snu lub Pi). Wraz z Jennifer Connelly i Russelem Crowem, reżyser bierze do ręki Biblię i wyciąga z niej historię o jedynym człowieku, który został ostrzeżony przez Boga o zagładzie czekającej całą ludzkość. Prawdopodobnie, jak w przypadku większości produkcji opartych o jakiekolwiek religijne zagadnienie, film wzbudzi kontrowersje. Obok zdobywczyni Oscara za rolę Alicii Nash i kultowego już aktora, który otrzymał tę samą statuetkę za występ w Gladiatorzew filmie zagrają także Anthony Hopkins i Emma Watson. Film będzie miał premierę w Polsce 28 marca 2014 roku.

podobne treści