newssmartfony

Zbliża się premiera Nokii 7.1 Plus

Nokia 7.1 Plus to kolejne urządzenie, które już niebawem zaprezentowane zostanie przez HMD Global. Co prawda nie zostało ono ujawnione w ubiegłym tygodniu, kiedy Finowie chwalili się zwykłą wersją Nokii 7.1, ale teraz opublikowali oni teaser zwiastujący nieodległą premierę.

Zaprezentowaną w ubiegłym tygodniu Nokię 7.1 będzie można kupić w Polsce już od połowy października, ale jego większego brata nie pokazano w ubiegłym tygodniu. Teraz wiemy już, że będzie to, ja nazwa by sugerowała, urządzenie o większym ekranie, czyli w tym przypadku o wyświetlaczu z wcięciem o przekątnej 6,18 cala i rozdzielczości Full HD+, a przedni aparat będzie miał matrycę 20 megapikseli. W przypadku większego ekranu logicznym byłoby też, by urządzenie otrzymało większą baterię.

Niestety nie wiadomo dlaczego HMD Global nie pochwaliło się Nokią 7.1 Plus jednocześnie z Nokią 7.1. Nie jest wykluczone, że może być to spowodowane tym, że większe urządzenie przeznaczone jest na inne rynki, niż jego mniejszy odpowiednik. Zapewne jednak wszystko wyjaśni się już niebawem.

podobne treści