news

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałby MacBook Pro obsługujący 3G?

Niewiele wiadomo na temat widocznego na zdjęciu prototypowego modelu MacBooka Pro z możliwością łączenia się z Siecią za pomocą 3G, jednak nieciężko jest się domyślić, dlaczego nie trafił on do masowej produkcji.

Pierwszym (i jedynym) powodem, jaki przychodzi mi do głowy jest sam wygląd laptopa. Widoczna na zdjęciu antenka oznaczona jako „Tyco Proto / #006” przeczy wizji estetyki lansowanej przez Pana w Czarnym Golfie i jego zespół projektantów. MacBook Pro 3G wygląda inaczej od oryginału nie tylko z zewnątrz.

Wśród zmienionych lub dodanych bebechów znalazły się (poza anteną rzecz jasna): slot na kartę SIM, modem 3G oraz czerwona płyta główna. Ten ostatni podzespół we wszystkich sprzedawanych MacBookach jest koloru niebieskiego, zaś jego krwisty odpowiednik pojawia się tylko w prototypach.

Właściciel tego MacBooka Pro twierdzi, że laptop jest w pełni funkcjonalny, lecz pomimo wykrywania przez system modemu 3G, nie jest on w stanie połączyć się za jego pomocą z Siecią. Wygląda na to, że Apple zrezygnował z tej funkcjonalności w ostatniej chwili. [MacRumors]

podobne treści

  • bbaa
  • bbaa

    To tylko prototyp z 2007 roku jest :)

  • Anonim

    płyty nie są niebieskie. od dawna. są czarne. osobiście w antenkę nie wierzę. nie widzę zysku w wysunięciu takiej antenki. wydaje mi się, że krawędź jest plastikowa, więc to zdjęcie modelu sprzed czasów unibody, więc żadna nowość. fake i to z wąsami.

  • mmaciekj8

    Jest też możliwość że to po prostu chińska podróbka sprzętu apple jakich jest wiele a jak wiadomo Chińczycy lubią dodawać różne dziwne rzeczy.