film

Zapowiedź piątego i zarazem ostatniego sezonu Zakazanego imperium

Obsypana nagrodami produkcja HBO powoli się kończy. 7 września rozpocznie się ostatni sezon Zakazanego imperium i z tej okazji studio zaprezentowało nowy zwiastun, do zobaczenia poniżej:

 

Zakazane imperium to osadzony w czasach prohibicji serial, który opowiada o życiu lidera Atlantic City, Enocha „Nucky’ego” Thompsona. Pierwsze cztery sezony miały miejsce w latach dwudziestych XX wieku. Ostatni będzie się dział podczas wielkiego kryzysu z 1931 roku. Nucky próbuje zerwać więzi z Atlantic City i planuje swoją przyszłość po czasach prohibicji.

Gwiazdami Zakazanego imperium Steve Buscemi (Armageddon, Niewiarygodny Burt Wonderstone), Michael Pitt (7 psychopatów, Jedwab), Kelly Macdonald (Udław się, To nie jest kraj dla starych ludzi), Michael Shannon (Uciekinier, Człowiek ze stali), Shea Whigham (American Hustle, Poradnik pozytywnego myślenia), Aleksa Palladino (Ring 2, Uznajcie mnie za winnego), Michael Stuhlbarg (Faceci w czerni 3, Poważny człowiek) i Stephen Graham (Przekręt, Szpieg). Scenariusz serialu napisał Terence Winter, autor skryptu do Rodziny Soprano.

podobne treści