newsprogramy

Zainstaluj androidowe aplikacje prosto z twojego komputera

Jak zapowiadaliśmy wczoraj, Google wydał webową wersję Marketu. Jakie zmiany czekają użytkowników Androida? Po raz pierwszy, oficjalnie będziemy mogli zarządzać naszymi aplikacjami przez Internet z poziomu przeglądarki internetowej, która jest zainstalowana na naszym komputerze. Bez większego problemu wgramy programy, które teraz wyszukamy o wiele łatwiej.

Nie ma za to mowy o odinstalowaniu ich. Taką opcję mamy dostępną tylko i wyłącznie poprzez nasz telefon. Nie ma potwierdzonych informacji na temat tego, które wersje systemu są obsługiwane. Sam posiadam wersję 2.1 i u mnie działa zdalne instalowanie, można przypuszczać, że wyższe wersje także dają sobie radę z tym. Jednak nigdy nie wiadomo, jak to jest z Androidem. U niektórych działa, a u innych, którzy mają ten sam system występują problemy.

Ogólnie to duży plus dla Google. W końcu łatwiej przebić się przez ogrom aplikacji i znaleźć tę, której szukasz.

How to Use the New Web-Based Android Market

podobne treści

  • s

    REWELACJA. Tego brakowalo do szczescia.
    Bedac zalogowanym mozna – klikajac INSTALL – przy jakiejs aplikacji od razu inicjowac na telefonie. Pokazuje takze nasze zakupione i sciagniete aplikacje. Bardzo dobry ruch google. Moze mogli wczesniej, ale czasem warto poczekac na cos dopracowanego.
    Jesli do tego dojdzie muzyka od Google. Bedzie jeszcze lepiej.