film

Zagrajmy o przyszłość planety. Zapowiedź komedii Piksele

W sieci zadebiutowała nowa reklama telewizyjna Pixeli, produkcji z udziałem Adama SandleraKevina JamesaPeterem Dinklage. Film opowiadał będzie o grupie byłych mistrzów gier komputerowych, którzy zostają wezwani do walki z obcymi. Zapowiedź zobaczyć można poniżej:

 

Na początku lat osiemdziesiątych, NASA wysłała w kosmos kapsułę czasu zawierającą w sobie ważniejsze wydarzenia w historii naszej planety – w tym osiągnięcia w kategorii rozrywki interaktywnej. Kapsuła trafiła w ręce istot pozaziemskich, jednak to, co miało być symbolem pokojowego kontaktu, odebrane zostało inaczej. Kosmici przypuszczają szturm na Ziemię pod postacią najbardziej znanych istot ze świata gier komputerowych, w tym Donkey Konga, czy Pac-Mana. Prezydent Stanów Zjednoczonych, Will Cooper (Kevin James) zmuszony jest do kontaktu ze swoim przyjacielem z dzieciństwa, starym mistrzem gier wideo, Samem Brennerem (Adam Sandler), który poprowadzi do walki elitarną grupę oldskulowych graczy, by pokonać obcych.

W reżyserowanym przez Chrisa Columbusa (Harry Potter i Komnata TajemnicPercy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna) filmie, obok Adama Sandlera (Nie zadzieraj z fryzjerem, Duże dzieci), Kevina Jamesa (Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego facetaMocne uderzenie) i Petera Dinklage (Uznajcie mnie za winnego, serial Gra o tron) zagrają także Michelle Monaghan (Kod nieśmiertelności, serial Detektyw), Josh Gad(Stażyści21), Jane Krakowski (Epoka lodowcowa, serial Rockefeller Plaza 30), Brian Cox (TrojaKolekcjoner) i Sean Bean (Władca pierścieni,Jupiter: Intronizacja). Światowa premiera odbędzie się w czerwcu, a do polskich kin Pixels trafi 24 lipca tego roku.

podobne treści