news

Zadzwoń za darmo ze sklepu Apple

Parę miesięcy temu na eBayu wystawiono pęknięty stopień ze sklepu Apple z nowojorskiej Piątej Alei. Można się śmiać, że niby po co komu taka pamiątka, ale szklane schody z najbardziej znanego sklepu Apple są po prostu urocze. 

Podobna konstrukcja znajduje się w Szanghaju, w sklepie otwartym przed niewiele ponad dwoma tygodniami. Pisaliśmy o tym wydarzeniu i o pierwszych wrażeniach ze środka. Ze sklepu można także bezpłatnie dzwonić (i to nawet za granicę!). Połączenia naprawdę są całkowicie darmowe i wbrew pozorom do podłączonych iPhone’ów 3GS nie stoi gigantyczna kolejka Chińczyków. Można bez problemu wykręcić dowolny numer. 

A co do schodów – gdy byłem w Apple Store niedługo po otwarciu, można było podziwiać spiralne schody w całej okazałości. Po paru dniach zostały przykryte specjalnie dopasowanymi dywanikami – być może doszło do jakiegoś groźnego upadku i w trosce o nowych klientów sklep zarządził dodatkowe środki bezpieczeństwa.   

podobne treści

  • przem00123

    apple store chyba a nie app store :P

  • 1.patryk.4

    Bo tam nie ma takich buraków jak w Polsce. U nas to pewnie znaleźli by się tacy, którzy poszli by do AS tylko po to, aby za darmo do kolegi zadzwonić – „bo beka jest” …