film

Żądna zemsty Angelina Jolie rzuca klątwę. Zwiastun Czarownicy

Pojawił się nowy zwiastun zapowiadający Czarownicę, nietypowe podejście do jednej z najbardziej rozpoznawalnych baśni z dzieciństwa, czyli Śpiącej Królewny. Do zobaczenia poniżej:

 

Film jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Jest to spin-off kultowej bajki, w której widz będzie podążał śladami czarnego charakteru. Co spowodowało, że z młodej, pięknej dziewczyny powstała mroczna, żądna zemsty czarownica? Czarownica (Angelina Jolie) to opowieść zainspirowana disneyowską postacią, Diaboliną, która w czasie radosnej młodości została zmuszona do obrony swej ojczyzny. Zdrada, której doświadczyła spowodowała, że stała się pałającą nienawiścią czarownicą o sercu z kamienia.

W Czarownicy zagrają Angelina Jolie (Przerwana lekcja muzyki, Oszukana), Elle Fanning (Super 8, Babel), Juno Temple (Lovelace, Pęknięcia), India Eisley (Underworld: Przebudzenie, Tajemnica Amy), Sam Riley (Control, Bizancjum), Sharlto Copley (Elizjum, Dystrykt 9), Miranda Richardson (Skaza, seria Harry Potter) i Imelda Saunton (Vera Drake, wspólnie z Mirandą Richardson znana ze swojej roli w Harrym Potterze). Ciekawostką może być to, że w filmie zagra również córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, Vivienne Jolie-Pitt. Film jest debiutem reżyserskim Roberta Stromberga, speca od efektów specjalnych, który największe uznanie zdobył sobie za coś innego. Za swoją pracę w przemyśle filmowym otrzymał dwa Oscary: Najlepsza scenografia w roku 2011 za Alicję w Krainie Czarów oraz rok wcześniej za Avatara. Scenariusz Czarownicy stworzyła Linda Woolverton (Alicja w Krainie Czarów, Król Lew, Piękna i Bestia) wespół z Paulem Dini (Batman: Powrót Jokera i Maska Batmana). Premiera filmu zaplanowana jest na 30 maja tego roku.

podobne treści