film

Zadebiutował pierwszy zwiastun Dumb and Dumber To

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun długo oczekiwanej kontynuacji komedii z udziałem Jima Carrey’a i Jeffa Danielsa. Panowie powracają w rolach Lloyda i Harry’ego, a ekranowe zjednoczenie aktorów można już oglądać w pierwszej oficjalnej zapowiedzi zaplanowanego na 14 listopada filmu:

 

Dumb and Dumber To będzie opowiadał historię, w której dwójka wyrusza na  kolejną wycieczkę, celem odnalezienia zaginionej córki Harry’ego, która potrzebuje przeszczepu nerki. Jest to odpowiedzialność, której nigdy, przenigdy nie powinno się powierzać tej dwójce.

Datą premiery jest 14 listopada 2014 roku, czyli odejmując miesiąc, 20 lat po premierze pierwszej części. Aktorzy ponownie wcielą się w role Lloyda Christmasa i Harry’ego Dunne’a z oryginalnej produkcji, tak samo jak Bradly Bluhm jako Billy z 4C. Do obsady dołączą Kathleen Turner (Miłość, szmaragd i krokodylPeggy Sue wyszła za mąż), Laurie Holden (serial The Walking DeadMgła), Rachel Melvin(serial Herosi i gościnnie Dr House), Steve Tom (Wyborcze jajaSiedem dusz) i Rob Riggle (Policja zastępcza21 Jump Street). Reżyserem sequela są, ponownie, Peter i Bobby Farrelly.

podobne treści