news

Zachwycające reklamy MSN i MTV

Czasami, wśród reklam detergentów, margaryny i proszku do prania, zdarzają się prawdziwe dzieła sztuki. Warto obejrzeć takie perełki jak te, wyprodukowane przez australijską agencję reklamową Umeric dla MTVNHD i MSN.

Stworek z pierwszego filmy przywodzi na myśl „Wojnę Światów”, zaś motyl z drugiego filmu to zachwycające połączenie natury i świata technologii. [Umeric, Fly Lyf]

MTVN HD „Zmodyfikowane genetycznie HD” – Umeric na Vimeo.

MSN TALK „Motyle”- Umeric na Vimeo.

Spójrzcie też na zdjęcia, warto przyjrzeć się kadrom z filmów dokładnie.

podobne treści

 • Grzesiek Chyb

  Już od dobrych kilku miesięcy delektuję się tymi reklamami w jakości HD w MTV HD. Te przedstawione tutaj to tylko przedsmak tego, co oferują ci fantastyczni graficy!

 • Anonim

  Nawet najlepsza reklama nie zmieni słabego produktu

 • saladynsan

  jak dla mnie pierwsza reklama tragiczna, jak by za bardzo się nad nią nie napracowali… ale już druga mistrzostwo ale o samej merytorycznej zawartość wole się nie wypowiadać:P

 • dfgsedgse

  FilipFx2, tak twierdzisz??? To jakim cudem wciąż sprzedają się takie produkty jak Pur i Calgon??? Jeśli nie wiesz o co chodzi spróbuj Fairy, a potem rozkręć pralkę i zerknij jak wygląda ten element grzewczy na którym osadza się ten kamień. Będziesz zaskoczony. Reklama kreuje naszą opinie o produkcie.