film

Zach Braff poszukuje celu w życiu. Zapowiedź Wish I Was Here

Prawie rok po udanej kampanii na portalu Kickstarter światło dzienne ujrzał zwiastun do filmu Zacha Braffa, Wish I Was Here. Znany najbardziej ze swojej roli jako doktor John Dorian w serialu Hoży doktorzy napisał, wyreżyserował i zagrał główną rolę w filmie opowiadającym historię aktora po przejściach, który bierze pod swoją opiekę dużo młodsze rodzeństwo. Do zobaczenia poniżej:

 

Wish I Was Here podąża śladami Aidana Blooma (Braff), aktoray mającego problem z wybiciem się w branży, jest ojcem i mężem, który jako 35-latek nie wie, co ma ze sobą zrobić i szuka celu w życiu. Wraz ze swoją żoną ledwo wiążą koniec z końcem, a sam bohater spędza wolny czas w świecie fantazji, gdzie jest futurystycznym kosmicznym rycerzem, którym chciał zostać jako dziecko. Kiedy jego schorowanego ojca nie stać na opłacenie prywatnej szkoły dla młodszego rodzeństwa Aidana, a jedyna dostępna szkoła publiczna powoli kończy żywot, starszy brat niechętnie zgadza się na to, by dzieciaki były pod jego opieką, a on zapewni im edukację domową.

W Wish I Was Here obok Zacha Braffa grają Joey King (Kocha, lubi, szanuje i Obecność), Jim Parsons (zdobywca Złotego Globu za rolę doktora Sheldona Coopera w serialu Teoria wielkiego podrywu), Mandy Patinkin (odtwórca roli Saula Berensona w hitowym serialu Homeland), Ashley Greene (Alice Cullen z sagi Zmierzch), McKaley Miller (Traveling, serial Doktor Hart), Kate Hudson (U progu sławy, Ślubne wojny) i Michael Weston (gościnne występy w serialach Hoży doktorzy i Dr. House). Premiera filmu odbędzie się 25 lipca tego roku.

podobne treści