film

Za kilka godzin pójdziemy na dno. Zwiastun dramatu Czas próby

Zbliżający się film W samym sercu morza to nie jedyna produkcja, która oparta jest na prawdziwej, morskiej tragedii. W sieci zadebiutował nowy zwiastun Czasu próby, dramatu opisującego historię, która wydarzyła się podczas jednego z najstraszliwszych sztormów na wschodnich wodach Stanów Zjednoczonych. Zapowiedź obrazu z udziałem Chrisa Pine’a Erica Bany zobaczyć można poniżej:

 

18 lutego 1952 roku sztorm uderzył we wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. SS Pendelton, tankowiec T-2, którego celem podróży był Boston, został dosłownie rozerwany na pół, więżąc przy tym ponad trzydziestu marynarzy na pokładzie zmierzającego na dno statku. Inżynier Ray Sybert, jako najwyższy rangą oficer bierze na swoje barki odpowiedzialność za załogę. W międzyczasie do Chatham, Massachusetts dociera informacja o tragedii i Daniel Cluff wysyła na ratunek załogę, która później trafi do historii Straży Nabrzeżnej jako jedna z najbardziej odważnych misji ratunkowych w dziejach organizacji.

Obok Chrisa Pine’a (Star TrekJack Ryan: Teoria chaosu) i Erica Bany (Mój ojciec i jaHelikopter w ogniu), w produkcji wystąpią Casey Affleck (Gdzie jesteś, AmandoBuntownik z wyboru), Ben Foster (Kontrabanda3:10 do Yumy), Graham McTavish (HobbitJohn Rambo), Rachel Brosnahan (seriale House of Cards Manhattan), Kyle Gallner(UdręczeniSnajper), Michael Raymond-James (Jack Reacher: Jednym strzałem, serial Czysta krew) oraz John Magaro(Kapitan PhillipsNiezłomny). Polska premiera reżyserowanego przez Craiga Gillespie (Ramię za milion dolarówMiłość Larsa) filmu zaplanowana została na 29 stycznia 2016 roku.

podobne treści