news

Z taką specyfikacją, Galaxy S III będzie kolejnym najlepszym smartfonem Samsunga z Androidem na rynku

Nie minęło jeszcze pięć miesięcy od premiery najprawdopodobniej najlepszego smartfona z Androidem w roku 2011, a już możemy być pewni, że jego następca będzie równie dużym hitem w roku 2012. O ile tylko wyciekłe zdjęcie jest prawdziwe.

Serwis Phandroid dotarł do jednego ze slajdów krążących po firmie Samsung, na którym widać dosyć rozmyte zdjęcia gadżetów oraz ich specyfikacje. To, co nas interesuje najbardziej, to pozycja na samej górze, którą zajmuje nie kto inny, jak Galaxy S III. Następca świetnie sprzedającego się modelu wyposażonego w 4,27-calowy ekran typu Super AMOLED Plus również ma się czym pochwalić.

Z załączonej grafiki dowiadujemy się o istnieniu 2 gigabajtów pamięci RAM, dwurdzeniowego procesora 1,8GHz, 12-megapikselowego aparatu i 4,6-calowego wyświetlacza, w które będzie wyposażony Samsung Galaxy S III. Pytanie tylko, ile z tego jest prawdą i kiedy SGSIII się pojawi?

O cenę mogę być spokojny – będzie ona równie wysoka, co półka, na którą trafi supersmartfon Koreańczyków. [Phandroid, SlashGear]

podobne treści

 • yackal

  4,6 cala? jak dla mnie to juz za duzo. 4,3 w sgs2 juz jest duzo a jeszcze wiekszy? przesada

 • sepako

  SGS 4 powinien mieć 7 cali i procesor 4,5 GHz oraz aparat 30 megapixeli. Może wtedy firma stwierdzi, że już osiągnęła szczyt.

 • gulo

  4.6 cala ale pamietajmy o belce z przyciskami w nowym androidzie! Faktyczna wielkosc ekranu roboczego bedzie podobna do sgs2.

 • www

  Czy autor sprawdzał ostatnio cenę GSII? Czy jest ona jakaś strasznie wysoka?

 • pokazywarka

  To fake jakich wiele a wy sensacje robicie :)

  Co to jest phandroid ?
  Co to za ekran: SuperAMOLED Plus HD ?
  COPIYING ? Zna ktos takie slowo ?
  Pomijam, ze robocik ma minke -> ;)

 • krol.adam87

  za mały ten wyświetlacz… powinien mieć 11 cali, bo tak to mały będzie… :P

 • dawidbielawa
 • LUDZISKS

  Każdy telefon praktycznie z ICS będzie posiadał ekran o podobnych parametrach. Wydaje mi się że rozmiarowo będzie mniejszy od SGS2. Brak przycisków fizycznych(podobnie jak w honeycomb znajdują się one na pasku na dole ekranu z tego powodu ekrany będą większe o to kilka cali co nie odbija się na wielkości słuchawki bo jak wspomniałem nie ma przycisków a dwa brak przycisku MENU w nowym androidzie wymusza większe powierzchnie ekranu i rozdzielczość.)

 • grasco

  nie tylko najlepszy z Androidem, ale ogólnie najlepszy na świecie.

 • raider000101

  Wielkość ekranu jest krytycznie ważna przy przeglądaniu WWW, reszta z bebechów to „lekka przesada”. Galaxy S1 zapitala jak rakieta z 2.3.5, bateria trzyma cholernie długo, gierki śmigają i graficznie nic się nie zmieni bo te najlepsze są portowane z iphone a tego ogranicza przeszłość.

 • grajciese

  Co mi po LTE i dużym ekranie jak u nas internet mobilny to zdzierstwo.