designnewstablety

Z macką HoverBar iPad zawsze będzie pod ręką

Dla poważnie i lekko uzależnionych od produktów z Jabłuszkiem, tablet Apple nierzadko służy jako drugi wyświetlacz. Wygodnie jest mieć pod ręką iPada, jeśli mamy na nim kalendarz, muzykę, zdjęcia, otwartą pocztę, podręczne aplikacje, gry, itp. Tylko jak postawić tablet na biurku?

Kalifornijska firma Twelve South proponuje „zainspirowany przez Tony’ego Starka” HoverBar, pręt utrzymujący iPada w wybranym miejscu. Zaczep HoverBar sprawdzi się w różnych kombinacjach. Ramię, na którym spoczywa tablet, wygina się na wiele sposobów, zaś uchwyt pasuje do blatu stołu czy biurka, ale też do podstawy monitora. Ułatwi to korzystanie z wideoczatu, sprawdzanie pogody i wykonywanie innych czynności, na które nie starcza miejsca na pulpicie komputera.

Producenci polecają też korzystanie z gadżetu w kuchni, przy łóżku i w każdej innej sytuacji, gdy chcemy mieć pod ręką iPada. Pokryty silikonem uchwyt nie pozostawi śladu na powierzchni, do której był przymocowany.

HoverBar kosztuje 80 dolarów. [TwelveSouth]

podobne treści

  • takjest

    A jak padnie bateria w tym ogryzku to tylko nowy kupić. hahahaahah.

  • gre1

    Przymocowanie do blatu biurka rozumiem, ale przy monitorze juz mie do końca. Boczna krewędź mojego monitora jest 20cm poza zasięgiem dłoni. Za daleko :]