news

Z kroniki policyjnej: pozbyć się wszystkich świadków!

Nieletni włamywacze najwyraźniej chcieli dokonać zbrodni doskonałej, włamania, a żeby to osiągnąć, postanowili sprzątnąć niewygodnych świadków – ryby.

Trójka nastolatków z miejscowości Arlington Heights dokonała włamania i kradzieży sprzętu elektronicznego, biżuterii i pieniędzy. Nie byłoby w tym nic nowego i rewolucyjnego, gdyby nie fakt, iż jeden z nich zaniepokoił się obecnością świadków ich czynu – trzech rybek. Nie mógł przecież pozwolić sobie na rozpoznanie siebie w trakcie konfrontacji na policji! Jak dokonał morderstwa? Wlał do akwarium ostry sos, keczup, musztardę i przyprawy. To wystarczyło, żeby wykończyć zwierzęta. Wyobraźcie sobie teraz minę właścicieli mieszkania, którzy właśnie zostali pozbawieni swojego dobytku, a na dodatek ktoś zrobił w ich akwarium zupę z rybek.

Nastolatkowie zostali przyłapani na próbie sprzedaży skradzionych przedmiotów w pobliskim lombardzie. Zostaną postawieni przed sąd dla nieletnich, a jeden z nich usłyszy dodatkowo zarzuty o znęcanie się nad zwierzętami. I co? Pozbycie się świadków nie pomogło! Głupota pozostaje głupotą. [Daily HeraldBoingboing]

podobne treści