news

Xiaomi otwiera trzeci sklep w Polsce

Chińskie Xiaomi coraz silniej rozpycha się na naszym rynku. „Apple Wschodu” istnieje w świadomości Polaków od dłuższego czasu, ale dopiero od niedawna firma zaczęła otwierać własne salony. Mi Store istnieją już w Warszawie i Krakowie, teraz we Wrocławiu pojawi się kolejny.

Nowy Mi Store zostanie otwarty we Wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim przy Placu Grunwaldzkim 22. Uroczyste otwarcie nastąpi 21 lipca o godzinie 11:00, a z tej okazji firma przygotowała niemało promocji.

Z okazji otwarcia zorganizowane zostaną liczne konkursy, będzie też można kupić w promocyjnych cenach smartphone’y Mi Mix 2S, Redmi Note 5 czy laptop Mi Air. Ale na tym nie koniec. Promocją objęte zostaną także inne sprzęty firmy, takie jak na przykład odkurzacz Mi Robot Vacuum czy elektryczna szczoteczka do zębów. Dodatkowo każdy klient, który kupi telefon spoza oferty promocyjnej dostanie w prezencie ręcznik Xiaomi.

Wbrew pozorom, to ostatnie może się przydać, biorąc pod uwagę to, że poprzednie otwarcie Mi Store okazało się być bardzo gorącym wydarzeniem.

Zdjęcie: Flickr/jonrussell

podobne treści